Jump to content
mathrex

Paypal exploit

Recommended Posts

Salut RST!

Am dat pe youtube de un video care iti arata cum sa-ti modifici suma de bani din cont , in descriere este un link de unde se poate descarca exploit-ul iar intr-un txt spune ca :"The Exploit is protected using ARP Poisoning therefore it is undetectable."..este adevarat ca ARP poisoning nu poate fi detectat,so paypal nu-si va da seama de frauda ?

Edit: Il mut la offtopic ca sa te futa lumea-n gat!

Edited by Vlachs
Link to comment
Share on other sites

pai iti poti pune si 1.000.000 $ ,dar te-ai gandit daca nu cumva maine nu ai DIICOT-ul la usa ? :))

Folosesc coailii 2.0 ca sa ma ascund.

Imi m-ai pun seara asta 500.000 $ .

Cereii coailii la 1337, el are licenta completa ( o da gratis ).

(daca vrei si tu)

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Salut RST!

Am dat pe youtube de un video care iti arata cum sa-ti modifici suma de bani din cont , in descriere este un link de unde se poate descarca exploit-ul iar intr-un txt spune ca :"The Exploit is protected using ARP Poisoning therefore it is undetectable."..este adevarat ca ARP poisoning nu poate fi detectat,so paypal nu-si va da seama de frauda ?

Edit: Il mut la offtopic ca sa te futa lumea-n gat!

Link to comment
Share on other sites

Stiera zilei de AZI : Niste hackeri anonimi s-au infiltrat in baza de data payapal si si-au depus in cont sume incontestabile de peste 1.000.000$.

Reporter: Ce software ati folosit, de nu ati fost gasiti in primele 2 secunde?

Hacker: Coailii v.6, acest program mi-a schimbat viata :))

Link to comment
Share on other sites

A-ti auzit......???Dan Diaconescu si-a deschis special OTV-ul la Vatican sa dea stirea asta, tare frate...tocmai am devenit mai bogat cu 1,000.000$ dar vai...ce o sa fac cu banii..hmmm cred ca o sa-mi platesc o parte din datorii..

PS: sa nu ma-ntrebati ce fac cu restul...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...