Jump to content
ganjalover

Filelist Ratio Increaser

Recommended Posts

Byte-ul, descarca si dai drumul la upload, lasa sa se faca 1 gb upload si apoi asteapta putin timp pana sa intrii pe cont sa verifici ratia;) Iti garantez ca iti merge!

Mda, ai avut dreptate. Imi aduc aminte ca l-am incercat mai demult si nu mergea. Presupun ca nu aveam versiunea de torrent care trebuia.

Link to comment
Share on other sites

si va veni ziua in care >10 idioti vor spune ca au luat ban pe tracker ... pentru ca >10 idioti nu vor sti sa-l foloseasca si pentru ca se vor da tari in fata altor 10 idioti ca au ratie pe filelist imensa...

ceva decent :

Ratio: 28.**

Uploaded: 27.** TB Downloaded: 979.** GB

initial ratia a fost de 37 (acum 2 ani) ...

dar o gasca vrea ca ratia lui sa fie >100 nu ?

ca apoi aceiasi gasca sa se planga ca si-a luat ban din cauza uni program genial ....

bad usage of software equals bad results!

Link to comment
Share on other sites

Ratio: 2.48

Uploaded: 1.17 TB Downloaded: 484.66 GB

Monday, 29 Jul 2013

nu e fake, ci e pe cat se poate de reala, facuta in cateva luni. Nu ca voi intr-o noapte;)

Si app, ca sa stiti, filelist nu are sistem de protectie la ratie, Poti baga 1337 gb/s si ei nu-si vor da seama...

Link to comment
Share on other sites

Am facut uploadat 3 tera cu el, ratie 7, cu o viteza de upload de aprox 3.4 mb/s. Puneam vreo 2-3 torente in program si le lasam sa upladeze.

Normal ca nu-ti arata instant cresterea ratiei. Inainte sa inchizi programul trebuie sa dai manual update, ca daca nu, nu se inregistreaza cat ai uploadat, de obicei updateul si-l face programul automat la 60 de minute.

Folositi-l cu incredere, dar nu puneti viteza de upload de mai mult de 4 mb/s ca va baneaza.

Edited by hate.me
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...