Jump to content
SynTAX

Wirtz seful PA ZONA!

Recommended Posts

"Doamna" doctor, daca nu-i plasezi cascavalu ' , are treaba mereu (bea cafea ,sta pe facebook si se vaita ca are salariu mic). "Domnu" paznic zis si James Bond , are grija sa nu fie deranjata doamna doctor .

Daca ai cumva neinspiratia sa le amintesti ca platesti taxe ,impozite, asigurari de sanatate s.a.m.d , ti-o iei pe carca de la domnu paznic . Daca ai naivitatea sa suni la politie crezand ca domnu paznic o sa fie sanctionat cumva pentru loviri si alte violente , te inseli iar . Militia o sa-l felicite pe James Bond si probabil o sa-ti dea o amenda ca i-ai deranjat .

LE : Ati observat cu rade James Bond la militian cand omul ii spune ca ii este frica sa nu-l loveasca iar ?

Edited by daatdraqq
Link to comment
Share on other sites

Wirtz e nici jumate cat cacatu ala besit de paznic. N-are rost sa mai comentam ca oricum nu schimbam nimic. Doar sa-l ducem pe wirtz la sala,sa-i platim abonament Gold si in 1-2 ani sa faca cunostinta cu paznicu ala din nou.

Link to comment
Share on other sites

"Da ce ba, filmeaza cu telefonu sau are vreo camera d-aia de filmat?"

Politia Romana coae; Important e cine si cu ce filmeaza. Ca daca e cu telefonu, il iei mai repede, daca e cu camera, tre sa vina cu mandat.

Si ala ce filma, nu se mai satura de tatuaje, ca alea contau.

Link to comment
Share on other sites

Ba si in unele poze pare mafiot asta, dar e un biet copil si el :)) (nu rad de el, cred ca se intelege ce vreau sa zic)

mafiot de mafiot ce a cazut cu motoru in curte :)))

asa la figura nu e urat si vorbeste decent, da sa tatuat ca dracu.

edit: daca tot nu a facut omu tomografie, propun sa punem de la mana, sa platim noi una.

Link to comment
Share on other sites

Salut. Am facut tomografie. Mi-a dat inclusiv CD-ul, nu am nimic la cap, mai tre sa dau cu el de pamant. Multumesc pt sustinere insa degeaba imi platiti mie abonament gold la sala, mai bine ii platiti lui educatia primara (paznicului). Stiu f bine legea si cum o incalca (333), am lucrat si eu acum 10 ani la paza o scurta perioada pana sa am probleme cu justitia.

Toate ca toate, eu cunosc mizeria din spitale, maica-mea (medic DSP) era cea care le facea lor controalele (medicilor) cand inca era in tara pana sa se sature de acel salariu mizer. Nu este de mirare ca nimeni nu da doi lei pe nimeni acolo. Vina nu o poarta javrele cu sau fara scoala, o poarta cei de sus care nu asigura un venit decent incat omu sa-si dea interesul pt pacient.

Edited by wirtz
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Salut. Am facut tomografie. Mi-a dat inclusiv CD-ul, nu am nimic la cap, mai tre sa dau cu el de pamant. Multumesc pt sustinere insa degeaba imi platiti mie abonament gold la sala, mai bine ii platiti lui educatia primara (paznicului). Stiu f bine legea si cum o incalca (333), am lucrat si eu acum 10 ani la paza o scurta perioada pana sa am probleme cu justitia.

Toate ca toate, eu cunosc mizeria din spitale, maica-mea (medic DSP) era cea care le facea lor controalele (medicilor) cand inca era in tara pana sa se sature de acel salariu mizer. Nu este de mirare ca nimeni nu da doi lei pe nimeni acolo. Vina nu o poarta javrele cu sau fara scoala, o poarta cei de sus care nu asigura un venit decent incat omu sa-si dea interesul pt pacient.

Paznicu ala are salariu in jur de 1000 ron, asta e salariu mic pentru un paznic? aka sa stai sa bei cafele sa freci pula toata ziua pe acolo ?

Cat despre medici asa e, cu salariul lor nici eu nu mi-as da interesul, insa sunt unii care chiar trateaza pacientii cu spatele din instinctul de a "primi" o atentie si dau vina pe salarii.

Link to comment
Share on other sites

@alecseu e prima si ultima data cand iti raspund pentru ca nu vreau sa incurajez prostia si analfabetismul cu tine.

Am comentat pur si simplu ironic legat de patania lui @writz si mai mult de atat ca sa vedeti cat de pizde sunteti unii din voi pana acum il atacati toti ca e in fel si chip, daca nu ma insel ati deschis si un thread despre asta, iar acum il pupati toti in cur.Halal!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Stiam eu ca o sa se ajunga iar la prostii din astea de copii anormali.................mereu se intampla din astea, vorbesc oamenii normal si dupa cateva comentarii incep injuraturile si jignirile, generatia asta habar nu are sa mai comunice, parca vin din jungla toti.

Link to comment
Share on other sites



Multumiti-mi pentru tot video-ul.

Concluziile mele:

1. Buzoienii sunt cei mai idioti oameni pe care i-am intalnit in viata vietii mele.
2. Imparatule de cand te-ai inregistrat numa scandal faci, ma cac in gura lu mata.

Punct. Edited by muistu1
Link to comment
Share on other sites

se da mare neonazist si apeleaza la politie :)) doar un copil...

bate tu un agent de paza si intra la ultraj... :) eventual incerca sa te bati duap ce ai gatul fu*ut... dar pe net tastezi rapid... ce sa mai... si nu se da nimeni mare neo-nazist, presa a spus, chair si eu ma intreb ce legatura are accidentul cu faptele mele de acum 10 ani... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...