Jump to content
wvw

Filme, seriale, documentare

Recommended Posts

Salutare, doresc sa va recomand un film nemaipomenit, bazat pe caz real, genul filmului este documentar si se numeste The Pirate Bay (TPB) Mai jos v-am lasat un link trailler pe YT

Acest film-documentar a fost facut special pentru a proteja drepturile de exprimare libera si de aceea noi trebuie sa-l distribuim online.

TPB AFK: The Pirate Bay Doc Official Trailer - YouTube

Link to comment
Share on other sites

Salutare, doresc sa va recomand un film nemaipomenit, bazat pe caz real, genul filmului este documentar si se numeste The Pirate Bay (TPB) Mai jos v-am lasat un link trailler pe YT

Acest film-documentar a fost facut special pentru a proteja drepturile de exprimare libera si de aceea noi trebuie sa-l distribuim online.

TPB AFK: The Pirate Bay Doc Official Trailer - YouTube

Link to comment
Share on other sites

Hackers movie

Hackers 2 Takedown Trailer http://www.youtube.com/watch?v=qvmlp26IYr8

Firewall Trailer

Commedy

Welcome to tha Hood trailer

Soul Plane Trailer

with Mehod Man

Thriller

Juice Trailer

with Tupac

Dramma

8Mile Trailer

with Eminem

Horror/Commedy

Back 2 tha Hood Trailer

cred ca o sa ma uit la cateva din ele

desi prefer filmele sf

Total Recall - Total Recall. Memorie programat? (2012) - Film - CineMagia.ro

Prometheus - Prometheus (2012) - Film - CineMagia.ro

Chronicle - Cronici (2012) - Film - CineMagia.ro

Extracted - Extracted (2012) - Film - CineMagia.ro

Enjoy !

Link to comment
Share on other sites

Leon: The Professional

Descrierea filmului

Ne prezinta trista poveste a unui asasin profesionist care ia sub aripa lui o tanara orfana si-o invata tot ce stie el in aceasta meserie. Natalie Portman are o aparitie remarcabila pe marele ecran, in ciuda varstei foarte fragede si al rolului destul de complex pe care l-a avut de interpretat.

Link to comment
Share on other sites

Hannibal (TV Series 2013– ) - IMDb

Incredibil cat de elegant poate sa fie serialul cand te gandesti la tema lui. Un serial care merita savurat ca o masa buna; cate putin, ca sa dureze mai mult.

Recomand vizionarea lui in varianta Bluray.

Recomand si eu.E foarte tare ideea , deja am inceput sa ma gandesc cum o sa fie finalul si cum o sa fie prins Hannibal :)).Apoi ma gandesc cu groaza ce se ascunde prin spatele bibliotecilor ce le are acolo la biroul lui , sau ce pivnite sunt pe sub el :))) . Cine vrea sa le descarce sa se uite pe SceneFZ , sunt acolo deja bluray+rosubbed. Le gasiti cu formatul FZHD

Link to comment
Share on other sites

Bump.

Tocmai am urmarit ultimul episod din primul sezon. Cine a vazut tacerea mieilor, va avea o surpriza cel putin placuta la final. :)

Pot spune ca Hannibal m-a cucerit exact de la primul episod.Este asa de linistitor , rece , exact pe placul meu.Poti urmari cu atentie toate evenimentele care se petrec , nu sunt foarte multe personaje.Curios insa este cum s-a terminat serialul ... oare va iesi Will de la puscarie si va reveni la FBI? :D

@Dexter : Dupa cum ati vazut a reinceput si pe mine Vogel m-a fascinat.Este ceva suspect la ea totusi... cel putin dupa episodul doi a lasat o impresie de hoata. :))

@ Filme : Am vazut G.I. Joe Retailation : Parerea mea lasata de acest film este ca totul este o regie foarte bine pusa la punct de catre U.S.A si anume de a trimite un mesaj foarte clar celorlalte puteri nucleare cum ca daca nu se vor supune cerintelor si regulilor impuse de catre ei vor avea probleme.

Am mai vazut acum si 42 : Un film care ii are in atentie pe Harrison Ford si un jucator baseball de culoare.Aici e o lupta cu rasismul care era pe vremuri la americani .. bineinteles pana la urma toate vor fi bune si frumoase. ( Film inspirat din fapte reale ; la sfarsit sunt si poze cu cei care au existat si in realitate)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...