Jump to content
Nytro

Cati ani ai?

Cati ani ai?  

1014 members have voted

  1. 1. Cati ani ai?

    • <= 12
      21
    • 13
      17
    • 14
      30
    • 15
      77
    • 16
      116
    • 17
      143
    • 18
      115
    • 19
      77
    • 20
      73
    • >= 21
      355


Recommended Posts

Cred ca sunt destui cu varsta peste 20 de ani care nu posteaza. Si chiar ii inteleg.

Da ce, numa cei peste 20 de ani sunt buni cunoscatori ? Nu cred ca tine in totalitate de varsta (da sunt uni care chiar dau dovada de prostie). Eu cred ca motivele principale pentru care nu posteaza sunt:

Ori nu au ce sa posteze, ce nu a fost postat deja, ori nu vor sa impartaseasca ce stiu cu altii si vor doar sa adune mai multe informatii in legatura cu ceea ce nu stiu.

Link to comment
Share on other sites

15 in prezent 16 in noiembrie mai am de mancat :))... si legat de cei care nu posteaza... si eu sunt membru de 2 ani si nu prea am postat ... inca invat :D cand o sa simt nevoie sami exprim talentele o so fac dar pana atunci... " Training tatae de la maiestrii de pe rst xD:D " mda maestri o spun ca sa va lingusesc =)) hai ca glumesc si eu... o seara buna :P

Link to comment
Share on other sites

Nu posteaza pentru ca daca o fac si cumva nu-i convine unuia ca pax (si mai sunt cativa) ce a scris ,incepe sa-i injure ca la usa cortului,sa-si bage si sa-si scoata din gura lor si a familiei lor .Cand vom scapa de personaje de genu' ,frustrati care abia asteapta sa greseasca vreunu ca sa arate ce injuraturi a mai invatat el , o sa se schimbe ceva la domeniul asta .

Sunt oameni cu bun simt si cu cei 7 ani de acasa intregi care nu accepta sa fie mascariti de un frustrat ,care plange ca s-au inchis magazinele de vise .

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu posteaza pentru ca daca o fac si cumva nu-i convine unuia ca pax (si mai sunt cativa) ce a scris ,incepe sa-i injure ca la usa cortului,sa-si bage si sa-si scoata din gura lor si a familiei lor .Cand vom scapa de personaje de genu' ,frustrati care abia asteapta sa greseasca vreunu ca sa arate ce injuraturi a mai invatat el , o sa se schimbe ceva la domeniul asta .

Sunt oameni cu bun simt si cu cei 7 ani de acasa intregi care nu accepta sa fie mascariti de un frustrat ,care plange ca s-au inchis magazinele de vise .

+1 daatdraqq.

black ... credeam ca esti mai mare ... nu stiu de ce aveam impresia asta :))

Link to comment
Share on other sites

Ciudat, nimeni de 12-13 ani... Or fi toti ( cei cativa ) la banned list. :)

Legat de varsta, conteaza foarte mult, dar nu m-am referit in raport cu cunostintele, eu ma refer la modul de gandire. Nu imi spuneti ca un pusti de 14 ani care se joaca toata ziua gandeste la fel ca cineva de 25 de ani care poate mai are si nevasta si 2 copii... In plus, nu vad ce anume ar putea posta, desi sunt sigur ca pe aici trec si oameni cu "skill".

Cred ca media de varsta e peste/in jur de 19 ani, nu am stat sa calculez. Eu ma asteptam la o medie de 17...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...