Jump to content
BogdanNBV

sal'tare

Recommended Posts

Salut oameni buni :D am doar 48 ani sunt deschis la lucruri noi(partea asta suna ca alea de pe siteurile matrimoniale)... si sunt pasionat de computere mai mult de partea software decat cea hardware stiu php cat de cat adica lucruri elementare... de baza... dar nu destule incat sa fac o applicatie foarte elaborata. Cam atat despre mine. Si nu am venit pe acest forum ca sa cer ajutor stupid gen: "ajutatima sa 'pic' un server de counter strike" sau lucruri dinastea am venit doar sa ajut lumea cu ce pot si ce stiu si sa invat mai multe(si stiu ca am foarte multe de invatat). Si acum sa va spun cum am dat eu de acest forum.... Eram pe prietenul tuturor google si cautam niste carti sau videouri care sa te invete php(asta cu ceva timp in urma) si am dat peste acest forum... (era un topic legat de php dar nu era ceea ce cautam eu) si mam pus sa ma uit prin el sa vad cam ce fel de utilizatori sunt cam ce subiecte sunt si am facut un cont... dar dupa aceea am gasit unele topicuri unde niste persoane se prezentau si niste utilizatori cu vechime ai forumului se legau de ei uneori ii jugneau si pentru un timp am zis mai bine nu-mi fac prezentarea... dar azi miam luat inima in dinti si mam gandit "fie ce-o fi" si cam atata cu prezentarea mea... sper sa fiu primit cu "caldura"

Edited by BogdanNBV
Link to comment
Share on other sites

@Maverick aia cu siteurile matrimoniale am intrat odata pe unu numit simpatie sau ceva de genu ca era reclama de tip pop-up pe un site :)) si mam uitat pe acolo sa vad cu ce se mananca :))

@sevex acu io nu inteleg, tu zici de mine ca sunt din brasov sau ca tu esti din brasov si te cheama bogdan....

Edited by BogdanNBV
Link to comment
Share on other sites

:)) ce a vrut sevex sa zica... ca te saluta pe tine bogdan care tu esti din brasov...

bai pustiu hai salutare..bine ai venit printre noi...nu pune la suflet daca se mai apuca unu de tine...in general se mai face si caterinca :D ne mai relaxam/descretim fruntile si noi

-welcome

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...