Jump to content
daatdraqq

Claudiu Bleont le-a aratat pula jurnalistilor

Recommended Posts

Gest incredibil al lui Claudiu Bleont! Actorul a renun?at la prejudec??i, la propriu, chiar îi timpul unei conferin?e de pres? pe care a sus?inut-o ast?zi la Arad, ?i-a dat pantalonii jos ?i le-a ar?tat penisul jurnali?tilor.

Aflat într-un turneu de promovare a spectacolului "C?utându-l pe Shakespeare prin Richard al III lea", în care joac?, Bleon? a ?ocat audien?a cu spiritul lui nonconformist: actorul ?i-a dat pantalonii jos ?i le-a ar?tat b?rb??ia jurnali?tilor prezen?i. Bleon? ?i-a justificat gestul afirmând c? aceasta este starea de spirit pe care o are la cei 52 de ani ai s?i. "A?a mic? cum e, ce atâta jen?? Ne transform?m într-o ?ar? de farisei. V-am ?ocat sau am fost sincer? Nu v-am b?tut, nu v-am violat, nu v-am jignit, m-am sfâ?iat în fa?a voastr? ?i v? invit s? v? sfâ?ia?i personal, ca s? v? recl?di?i din pasiune", a spus Bleon?.

video http://www.libertatea.ro/stire/video-exclusiv-claudiu-bleont-le-a-aratat-penisul-jurnalistilor-323860.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=rss

Link to comment
Share on other sites

Asa mica cum era atrageai lumea cu ea :)) Currently Active Users Viewing This Thread: 27 (21 members and 6 guests)

silvian0, Alynutza, andr3y, Brabus, d4ny90, georginson, itachi72, lordx, M2G, Mircea88, Mr49r, neps, shauru, Sicko, Spock, St3f@n, StrXt, sTz, Trompitza, Zatarra, ZeroCold

;;)

Edited by Silviu
Link to comment
Share on other sites

A venit odata la fosta mea scoala. Cu directorii, profesorii si tot tacamul in sala a zis pula de 3 ori in 10 minute. Acum vad ca a evoluat...

A involuat.Asa tara,asa actori!

Foarte 'artistic' as putea spune.Prin acest gest sublim dar totodata visceral de a se sfasia in fata publicului,artistul si-a exprimat sentimentele,freamatele,frustrarile interioare.Arta adevata :>,ce sa mai criticam noi astia muritorii de rand :))

Link to comment
Share on other sites

"A?a mic? cum e, ce atâta jen?? Ne transform?m într-o ?ar? de farisei. V-am ?ocat sau am fost sincer? Nu v-am b?tut, nu v-am violat, nu v-am jignit, m-am sfâ?iat în fa?a voastr? ?i v? invit s? v? sfâ?ia?i personal, ca s? v? recl?di?i din pasiune"

GAY REBEL YELL!!!

Oricum trebuie sa ai ceva "curaj" sa faci asa ceva :))

Link to comment
Share on other sites

bravo lui.

fiecare se exprima cat de colorat doreste. mai bine te dezbraci ca sa transmiti un mesaj, decat sa cioflai 'acadele', dezbracata, in fata camerei, pe bani sau nu, fara sa transmiti nimic (eventual vreun parazit veneric)

martorul din planul departat seamana putin cu tuca :))

lumea percepe diferit lucruri cu care nu este familiara

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...