Jump to content
diana699

salutare comunitatii RST

Recommended Posts

va salut membrii ai rst !!!

mi se pare foarte interesant acest forum.

sunt noua aici si nu am voie sa postez la cereri insa am o cerere:))

ma poate ajuta cineva va rog sa aflu parola unei prietene?

singura nu am reusit:(

cine vrea sa ma ajute pm me

multumesc si sa aveti o zi buna

Link to comment
Share on other sites

Diana prezentarile se fac in sectiunea de prezentari. Pentru a afla parola de mess/yahoo/gmail/ a oricui, aceasta se poate afla doar fie printr-un keylogger care il ruleaza "prietena ta" fie printr-un stealer(este similar cu un keylogger doar ca e specializat in furtul parolelor stocate pe un calculator anume) sau poti sa o iei din browserul prietenei tale asta doar daca ai acces la calculatorul ei si aceasta salveaza parola in browser, daca nu le salveaza dar totusi ai acces la calculatorul ei atunci ia-ti pe un stick un server de stealer, opresti antivirusul, il copiezi undeva pe hdd, il bagi la exceptii in antivirus pentru a nu fi detectat, si il lasi sa ruleze. O sa iti trimita parola/parolele undeva anume(o adresa de mail, un server ftp). Daca te duce capul o sa te descurci din ce ti-am spus pana acum.

Ps. Tine-te bine, o sa sara foarte multi "binevoitori sa te ajute" =)).

Link to comment
Share on other sites

Ai citit regulamentul? :))?

kw3rln_;26475']

Daca esti o persoana de sex feminin te poti astepta la urmatoarele: o droaie de copilasi vor dori sa se puna bine cu tine pentru ca sunt niste labari infecti' date=' tu te vei simti flatata, Nemessis va veni si iti va trage o mare injuratura dupa care iti va da ban permanent doar ca sa ramana atarnatorii cu coaiele umflate. Dupa cum spuneam mai sus, aici se fac discriminari de tot felul inclusiv sexiste. Si da, femeile sunt proaste si curve. Cu toate acestea femeile care arata bine sunt binevenite.

[/color']

Link to comment
Share on other sites

1) de ce e asa de greu de crezut ca sunt fata? sunteti misogini ?

2) 699 vine de la cu totul altceva decat va asteptati voi

3) as prefera sa ma ajute cineva care nu e obsedat sexual

4) credeam ca e un forum serios , insa MAJORITATEA imi arata contrariul

5) Majoritatea celor care au postat aici dau dovada de proasta crestere avand in vedere ca eu nu am insultat pe nimeni

Link to comment
Share on other sites

1) de ce e asa de greu de crezut ca sunt fata? sunteti misogini ?

2) 699 vine de la cu totul altceva decat va asteptati voi

3) as prefera sa ma ajute cineva care nu e obsedat sexual

4) credeam ca e un forum serios , insa MAJORITATEA imi arata contrariul

5) Majoritatea celor care au postat aici dau dovada de proasta crestere avand in vedere ca eu nu am insultat pe nimeni

Sa ma pis pe tine.

Pazea ca vine si Pax!

Link to comment
Share on other sites

Suntem misogini in general. Si aici nu esti fata sau baiat, esti un utilizator ca oricare altul. Ar fi de preferat sa iti faci un alt cont si sa nu oferi prea multe informatii despre tine.

http://poyovl.wordpress.com/2010/02/21/spargerea-parolelor-de-messenger/

Link to comment
Share on other sites

Guest User Name

buna ,nu vrei sa te facem posta tot forumul timp de 3 zile in schimbul parolei?eu am fantezi ,imi permiti sa ma cac pe tatele tale si sa lingi dupa...sau macar sa ma lingi in cur ,daca vrei.te ajutam cu parola,nu e problema.

te saruta un excroc.

Link to comment
Share on other sites

1) de ce e asa de greu de crezut ca sunt fata? sunteti misogini ?

2) 699 vine de la cu totul altceva decat va asteptati voi

3) as prefera sa ma ajute cineva care nu e obsedat sexual

4) credeam ca e un forum serios , insa MAJORITATEA imi arata contrariul

5) Majoritatea celor care au postat aici dau dovada de proasta crestere avand in vedere ca eu nu am insultat pe nimeni

diana. punct!

baga la cap repede:

1.unui om normal ii greu sa reziste in fata pc/ului 8/24 sau cat sta el ca are hackingul ca hobby.de fapt el e un pusti ca mine sau x,y,z de pe forum care in viata reala are ori n-are gagica.care are ori n-are bani, insa de cele mai multe ori are minte si e caterincoasa, alunecoasa.

2.sa nu te mire expresiile "te fut in cur" "mancamiai pwla" "hai sa ne barbadim" "si altele...care le poti vedea doar pe chat sau si in topicuri.

3.rst-ul e ca un organism, de asta vorbim multe de organe gentale.j1c0 recte eu o am maricica.e mare pot sa zic, dar vezi tu, cat de jucausha o ai nu merge virtual.

4.te pot ajuta, traficantu99

Link to comment
Share on other sites

Deci cand am citit acest topic, m`am rupt de ras. Cu toate acestea am realizat ca suntem niste nenorociti, si nu in special cei de pe forum sau de pe net , ci barbatul in general care are diferite fantezii. Eu consider ca acest limbaj si comportament denota o dorinta nefasta a impliniirii unei fantezii sexuale, as spune virtuale, ca o ideea a unei femei mitice, femeia netului , frumoasa, voluptoasa, si care stie sa umble pe net. Exact cum asociaza un mecanic auto ideea aceea a femei murdare de vaselina dar exrem de sexy si frumoasa.Asa ca domnisoara,doamna sau tarfa ( cum spunea cineva) scuza`ne limbajul, si incearca sa aduni doar ce e bun :P.

Si acum a vorbit literatura din mine, nu matematica. Si cateodata ma consider praf la romana :D. si uite ce analiza psihologica am facut. =)) .. Oricum baieti rulati.. Tineti`o tot asha.. cea mai smechera comunitate..

PS: Nystro cum e la Universitatea de Info?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...