Jump to content
paxnWo

Scenariu RObotzi

Recommended Posts

@IceyJoke invata sa te exprimi cum trebe ;) ei ziceau ca nu le au gata facute toate episoadele si le uploadeaza doar asa de frumusete joia, ci ziceua ca ei inainte de joia publicarii, atuncea fac totul :) dar cred ca scenariile le au dinainte, sau le fac joi-vineri dupa ce au postat episodul

@Patrunjel mda, au primele ce au fost mai interesante, astea sunt mai seci :)

Link to comment
Share on other sites

Primele episoade au fost pizdoase...de-acuma incep sa se dea pe cur, nu prea mai e fain...

de fapt primele episoade ma lasau rece - abia dupa vreo cateva 5 a inceput sa-mi placa.

bravo ca avem scenariile inainte - da hai sa nu le comentam ca pustanii de acolo. Cum erau cativa "de ce intarzie, nu ma mai uit niciodata ca sunteti asa..." etc. Oamenii se chinuie sa faca ceva si apreciez faptul ca e moka.

Link to comment
Share on other sites

Unii dintre voi va comportati de parca ati putea face un episod de ala in 5 min.

Eu unul ii apreciez, pentru ca, dupa cum spune si loki, ofera ceva obtinut prin multa munca, free.

Si cred ca CreativeMonkeyz se axeaza mai mult pe grafica episoadelor, decat pe scenarii. Daca v-ati uitat din intamplare pe site-ul lor, ei promoveaza arta digitala. O arta obtinuta prin multa munca si talent.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...