Jump to content
SilentPH

My best pranks

Recommended Posts

Liceul meu a facut un catalog online pentru a trece note , absente si pentru a trimite mesaje parintiilor cand e vorba despre o sedinta sau desprea anumite probleme cu elevul . La acest site au` acces parintii elevilor din institutie dar si profesorii care beneficiaza de mai multe comenzi ..... Deci farsa mea a fost urmatoarea . Am facut un scam la acel site . Si la ora directorului ( cand omu nu era in atelier , am avut acces la calculatorul lui ) am lasat pagina cu scamul meu pe desktop , in locul site`ului original , el s`a logat , dorind sa actualizeze , si am aflat parola . Acum incepe frumosul :)) . Am trimis tuturor parintiilor elevilor din scoala (cu exceptia printiilor mei ) un mesaj cu o sedinta intr`o data anume . Si sa vezi distractie cand s`a umplut curtea scolii cu parintii care vroiau sa intre la sedinta . Directorul nu stia ce se intampla cu atata lume . Doamne cat am putut sa ma amuz in ziua aia :))

Link to comment
Share on other sites

Directorul e un profesor de modul (un fel de maistru`) . Omu e pe old style .

Nu am screenuri pt ca in perioada respectiva nu am avut calculator . Scamu` l`am facut de la un prieten . Nu ma deranjeaza daca nu sunt crezut . Eu doar v`am povestit o farsa facut de mine . :|

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...