Jump to content
Stealth2

Vreti ca Hitler sa reinvie?

Vreti un nou Hitler?  

128 members have voted

  1. 1. Vreti un nou Hitler?



Recommended Posts

Cu toate c? sunt de acord cu m?sura asta propun ca s? NU se aplice retroactiv. (Pentru prostiile din trecut). Cine gre?este din momentul în care se va aplica, s? plece.

Sunt întru totul de acord ca cei care nu contribuie cu nimic de valoare la comunitate s? se duc? inapoi pe tpu.ro

Link to comment
Share on other sites

Cu toate c? sunt de acord cu m?sura asta propun ca s? NU se aplice retroactiv. (Pentru prostiile din trecut). Cine gre?este din momentul în care se va aplica, s? plece.

Sunt întru totul de acord ca cei care nu contribuie cu nimic de valoare la comunitate s? se duc? inapoi pe tpu.ro

Subscriu la ce a zis em.

Link to comment
Share on other sites

1337, anon, bubu28, caii, Ellimist, em, for16, Greywords, invaThNs, ioneltaiefrunze, Jimmy87, M2G, Mircea88, Mosad, nullbyte, phantomas90, RipKid, root_prime, selected, Skiddie, sonyx, TheParadox, TheSun, THRUSTMASTER, TinKode, wildchild au votat ca da

alexarpad2003, CyberneticGOD, ripoff au votat ca nu

Link to comment
Share on other sites

Daca ziceai Karl Marx, votam "Da". Schimbam tema forumului in alb, inchideam aria Offtopic, forumul era plin de security researchers care nu stiau numai XSS & stuff, faceam nivele de acces (Classified information - Wikipedia, the free encyclopedia) ca sa lasam si incepatorii pe forum, si te lasam (poporul) sa-ti iei titlul de "Benevolent Dictator For Life". La 20 de ani dupa moartea ta, inca s-ar fi cantat cantece despre tine.

Plm, Hitler era un sclerozat inchis la minte.

Totusi, am votat "Da" :D Curiozitate...

Link to comment
Share on other sites

Guest TheSun

si inca vreo 2 teste care sa iti puna mintea la contributie + perserverenta.

ca multi inainte sa posteze nu gandesc sau isi folosesc curu' in loc de creier + nu au rabdare

si...ca de obicei - parerea mea.

(interesanta treaba > Classified information - cred ca ar prinde bine //- sa nu mai fie asa multe topicuri absolut CRETINE, defapt in general sa fie mai "clean" totul, cand caut ceva sa gasesc clar si sigur ceva CONCRET, discutat. // nu 12121312312 topicuri pe aceeasi tema si nici unul nu ma ajuta - i mean...this forum is a trash of subjects or what?)

so...go on TinHitKodeLer, we are pleased to see what are you thinking of doing here. - and of course - stilul de discutie sa ramana acelasi, iar cine o arde cu pupincurisme sa ia ban :X

Edited by TheSun
Link to comment
Share on other sites

DA frate, da , asta e un forum de I.T pentru oameni cu un iq putin peste medie, nu pentru totii care sunt putini mai destepti decat o musca, vad in fiecare zii numai topicuri de cacat, rar daca mai vezi ceva folositor,toti posteaza numai de dragul de a face posturi!

Jos DEMOCRATIA !!

Link to comment
Share on other sites

Chiar ieri ii ziceam la PingLord ca daca as avea admin as bana jumate spre 3/4 din forum. Mai bine o comunitate de 5 oameni calumea decat de 30000 ratati care cer invitatii pe filelist, floodeaza pe mess si sparg site-uri gen travian sau triubrile sau ce pla mea de site-uri de acest gen exista.

Oricum, am votat si da, sunt de acord cu o masura de austeritate

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...