Jump to content
frankriva

www.desenedublate.com

Recommended Posts

Va multumesc, designul o sa-l lasa asa deocamdata, vrem sa incepem sa postam desenele si dupa aceea sa mai lucram la design.

Vreau sa stiu daca ma puteti ajuta cu un lucru, nu vreau sa urc pe hostul meu desene pentru ca pot avea probleme cu drepturile de autor si din cate stiu imi va merge foarte greu.

Vreau sa iau de la baietii de pe "peteava", dar daca stiti voi alt site de facut upload la desene dar cu upload mare. Am incercat sa iau embeduri de la "vplay" dar nu, nu-mi dau voie, se plateste.

Va multumesc,

Link to comment
Share on other sites

Stii ce ? ma gandeam ca ar fi super daca ai pune un sidebar cu numele desenelor alfabetic,ar fi foarte util pentru ca nu ar mai trebui sa stai sa dai la toate paginile ca sa cauti desenu' pe care vrei sa-l vezi.

Edit : am vazut ca este,da e in tabu' desene sau ceva... ar fi mai bine daca l-ai pune si pe pagina pricipala,pe acasa.

Link to comment
Share on other sites

Stii ce ? ma gandeam ca ar fi super daca ai pune un sidebar cu numele desenelor alfabetic,ar fi foarte util pentru ca nu ar mai trebui sa stai sa dai la toate paginile ca sa cauti desenu' pe care vrei sa-l vezi.

Edit : am vazut ca este,da e in tabu' desene sau ceva... ar fi mai bine daca l-ai pune si pe pagina pricipala,pe acasa.

Merci, ceea ce zici tu va fii abia de pe pagina a doua pus. Pe prima pagina structura o las asa, fara sidebar.

Link to comment
Share on other sites

adauga-ne la "frends" corecteaza pune friends aa si tine cont de ce a zis synthesis ca a zis bine

Multumesc frumos, n-am observat!

Am sa tin cont si nu numai, de toate dar mai intai sa-m vad site-ul "in picioare" si dupa aceea sa lucrez la celelalte detalii.

Si eu am foarte multe idei in ceea ce priveste design-ul, toate la timpul lor, nu putem face totul, inca nu avem cunostintele necesare ca sa zicem ca putem face tot ceea ce ne dorim, pe parcurs invatam din pacate ( ma refer la mine si la celalalt amic).

Link to comment
Share on other sites

Stii ce ? ma gandeam ca ar fi super daca ai pune un sidebar cu numele desenelor alfabetic,ar fi foarte util pentru ca nu ar mai trebui sa stai sa dai la toate paginile ca sa cauti desenu' pe care vrei sa-l vezi.

il sustin pe kozy cu slidebar .. si in rest eu zic ca este destul de ok si marfa .. spor la treaba cu el ;)

Link to comment
Share on other sites

Fii primul dintre prietenii t?i c?ruia s?-i plac? asta.

Scrisul din dreptul butonului de facebook abia se vede. In rest, imi place foarte mult! Felicitari!

Cat despre problema cu hostatul videourilor, aruncati o privire pe naruto-tv.com. Si ei incearca sa le hosteze altundeva si sa le embedeze la ei pe site, deci v-ar putea da vreo idee :)

Cont de google+? :D

Din nou, imi place ce vad :)

Link to comment
Share on other sites

Am template personalizat, facut de la zero. Dar au fost probleme cu el si n-am reusit nici unul sa-i introducem tot ceea ce ne-am dorit in wordpress asa ca am renuntat.

Sunt la inceput, nu pot face totul deodata, n-am acele cunostinte din pacate.

Asta este, invatam.

Va multumesc pentru sfaturi, o sa ma uit.

O sa revin cu un edit cand il termin, astept atunci parerile voastre.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...