Jump to content
JohnyCNAM

Mail hacker:))

Recommended Posts

E o poveste mai lunga care as vrea sa v-o relatez insa voi incerca sa fiu cat mai la subiect:

Acum 3 saptamani am vazu pe rst fake mail sender.Ce ma gandesc eu?

Aveam mailu profei de engleza si zic:"Hai sa fac o farsa".

Cu ajutorul fake senderului am dat mail la jumat clasa ca nu facem engleza intr-o anumita zi.

Profa a aflat ca eu am facut treaba(si a dat seama ca doar eu aveam atatea "cunostinte" sa fac acel lucru si se duce nebuna la politie ca i-am spart mailu.

Il anunta si pe dirig de boacana si ala face sa merg cu ai mei la scoala.

Am spus ca sunt la servici si ca nu pot merge iar el a insistat sa il sune.

Il suna mama si el i insira o poveste de genu:"Fiul dumneavoastra a spart coduri de mail lucru care este frauda si risca sa fie exmatriculat" sau "Cand va fi mare va sparge nasa sau nu mai stiu eu ce"

M-am tavalit pe jos knd am auzit de la mama.

Pana la urma sa rezolvat tampenia si am scapat cu 8 la purtare.

Faza e ca jumate liceu a auzit de faza si akum cand ies prin curtea scolii toti ma striga:mail crackere, hackere, crackere, mailerule.

Ma fute rasu cand i aud...

Si cam asta e.

MORALA:-daca faci ceva stai anonim(cand te caci pe tine nu mai zice la altii ca te ungi rau)

-nu recunoaste nimic pana la capat(eu nu m facut asa)

Daca ati avut rabdare sa cititi totul spuneti-va parerea.

Link to comment
Share on other sites

E o poveste mai lunga care as vrea sa v-o relatez insa voi incerca sa fiu cat mai la subiect:

Acum 3 saptamani am vazu pe rst fake mail sender.Ce ma gandesc eu?

Aveam mailu profei de engleza si zic:"Hai sa fac o farsa".

Cu ajutorul fake senderului am dat mail la jumat clasa ca nu facem engleza intr-o anumita zi.

Profa a aflat ca eu am facut treaba(si a dat seama ca doar eu aveam atatea "cunostinte" sa fac acel lucru si se duce nebuna la politie ca i-am spart mailu.

Il anunta si pe dirig de boacana si ala face sa merg cu ai mei la scoala.

Am spus ca sunt la servici si ca nu pot merge iar el a insistat sa il sune.

Il suna mama si el i insira o poveste de genu:"Fiul dumneavoastra a spart coduri de mail lucru care este frauda si risca sa fie exmatriculat" sau "Cand va fi mare va sparge nasa sau nu mai stiu eu ce"

M-am tavalit pe jos knd am auzit de la mama.

Pana la urma sa rezolvat tampenia si am scapat cu 8 la purtare.

Faza e ca jumate liceu a auzit de faza si akum cand ies prin curtea scolii toti ma striga:mail crackere, hackere, crackere, mailerule.

Ma fute rasu cand i aud...

Si cam asta e.

MORALA:-daca faci ceva stai anonim(cand te caci pe tine nu mai zice la altii ca te ungi rau)

-nu recunoaste nimic pana la capat(eu nu m facut asa)

Daca ati avut rabdare sa cititi totul spuneti-va parerea.

Frate sper ca numele pe care ti l-ai ales pentru nick nu e acelasi cu numele real.

Link to comment
Share on other sites

Oricum am fost prost ca am recunoscut, insa cand am avut ora cu ea nu a intrat bine in clasa si ma ia la suturi:"Cum imi permit sa-i violez intimitatea"

La inceput nu am recunoscut dar cand a amenintat cu exmatricularea m-am speriat.

oricum daca nu recunoasteam nu cred ca putea dovedi ca am facut-o eu.

Am spus si ei asta insa zice ca si aia de la politie au "hackerii" lor..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...