Jump to content
SticKyWoX

Y!Disruption

Recommended Posts

Guest expl0iter

Ca sa nu va mai 'futa' fraierii pe mess faceti in felul urmator:

1] ctrl+shift+p

2] Ignore list

3] Bifati: Ignore anyone who is not in my Yahoo!Contacts........ (adica prima)

L-am testat si eu si chiar merge. Functioneaza, dar nu e 'silent'. Victima primeste un mesaj cu niste erori de la id-ul cu care te loghezi.

Oricum.. e tare pentru cei care nu au ce face.

Edited by expl0iter
Link to comment
Share on other sites

eu nu cred ca nimic din ce este privat nu va rezista mult .

deoarece toti o sa fie de genu eu sunt mare sunt tare si arata la alti care si la randul lor vor arata si asa se creeaza un lant in continu :(

deci sa stii ca o "minune" in ziua de azi nu va rezista mult

Daca nu ma insel, chiar tu mi-ai pus azi un status de cacat. Pe motiv ca nu am vrut sa te ajut cu wordpress. Cam are legatura statusul tau cu linkul din semnatura si pareai cam suparat.

Link to comment
Share on other sites

Cei de pe HF l-au facut public, eu l-am luat, am facut un topic si am zis ca le dau prin PM sursa, le dadeam la anumiti membrii, si pentru asta am primit ban:P ca nu am pus sursa direct

Stiu ca cei de pe HF l-au facut public , dar era deja pierdut prin IM HACKS. Are ceva timp de cand e pe HF si era mai bine daca topicul asta era facut la VIP.

LE: Programul nu merge la oricine , din fericire mie mi-a mers , am mai testat pe alte pc-uri si nu a mers la toate ..

Link to comment
Share on other sites

La mine programul se deschide bag id parola dau conect, bag id victima si ori ce as da nu merge nmk am facut test pe mine daca dau PM Flood vicimei ii apare doar numele de la id care l-am bagat, daca dau Crash YM trimite : <fade=YMSG>Statusul meu...si restul ori ce as da nu face absolut nimic...Am tot auzit pe forum aici ca la uni le-a mers, la mine dece nu ar merge? nu vreau sa fac rau nimenui doar unei persoane care sa cam laudat cu descoperirea lui si ma bate mereu la cap, ma poate ajuta cineva? care ar fi cauza de nu merge.

Mersi mult

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...