Jump to content
Nytro

RST Upgrade

Recommended Posts

RST Upgrade

Am facut niste modificari in aceasta seara, am actualizat forumul si am mai facut cateva schimbari minore.

Principala problema care trebuia reparata era problema caracterelor speciale, a diacriticelor, care ar trebui sa fie rezolvata.

E posibil sa apara destule probleme, de unele sunt constient, de unele inca nu. Daca gasiti o problema sunteti rugati sa postati aici sau sa imi dati un PM.

Temele doar au fost instalate, nu am avut timp sa le modificam, insa sunt problematice, atat din punctul de vedere al culorilor, cat si din faptul ca lipsesc niste imagini. Sfatul meu e sa folositi cateva zile tema Default, apoi vom rezolva si aceasta problema.

Vom lucra zilele acestea si vor mai interveni schimbari, deci asteptam de asemenea sugestii.

Link to comment
Share on other sites

Super! Odata si odata trebuia sa se faca un update.

Deocamdata nu am nimic de comentat :))

Pt designeri am o rugaminte (daca tineti la ochii mei ;;) ) faceti o tema inchisa la culoare, cat mai simpla, (de ex la tema default daca ii puteti inlocui culorile de la ambient e super ok). Sau tema veche, sa o adaptati...

Daca aveti nevoie de ajutorul meu, design/codding va stau la dispozitie ;)

Edited by ZeroCold
Link to comment
Share on other sites

Merg dar trebuie adaptate, mai precis:

Din

http://rstcenter.com/forum/44009-ajutor-php-javascript-html.rst

Sco?i

44009-ajutor-php-javascript-html

Pe care îl copiezi la

http://rstcenter.com/forum/showthread.php?

?i ob?ii

http://rstcenter.com/forum/showthread.php?44009-ajutor-php-javascript-html

Pure magic :D

Nu m-am exprimat corect... Stiam ca merge o mica rescriere a linkului, insa mai fain e sa dai click si bang - s-a deschis pagina.

Link to comment
Share on other sites

eeee alta viata..parca ceva nou.Asa e era mai frum vechea tema dar o foloseam doar la pcurile ff luminoase

test ? ? ? î â â â â

. :)

great vad ca are si autosaved.

later acum am vazut ca are si teme:e frumos "ambient" dar brave nu prea are ce cauta pe rst:)

PS.Vad ca la recent posts la toata lumea arata ultimele de prin 2010.

Link to comment
Share on other sites

Multumim pentru feedback.

Da, principalele probleme sunt:

- o tema noua, "unica", ca cea veche, in rest nu avem ce face, sunteti diferiti, aveti gusturi diferite, nu avem cum sa va facem pe plac la toti, dar cred ca vom lasa acele teme, poate le vom modifica putin si ar trebui sa fie ok pentru toata lumea

- rescrierea link-urilor si aducerea la vechea forma

Cam asta am avea de facut pentru moment, sa speram ca azi vom rezolva problema link-urilor.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...