Jump to content
matz9101

ExperTutorial.Ro - astept pareri

Recommended Posts

La prima vedere pare foarte incarcat, cu prea mult text, mai scoate din reclame/logo-urile altor site-uri, eventual muta-le in partea de jos a site-ului, si fa in asa fel incat sa se vada mai bine unde se termina si unde incepe un alt articol, si ascunde tag-urile alea, nu arata frumos sa vezi la fiecare articol o lista de 3-4 randuri cu cuvinte.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca ar trebuii sa pui linkul catre articol pe imaginea cu "Citeste tot", nu pe scris. E cam incomod asa. Si la fel cum au zis si ceilalti nu prea se cunoaste unde se termina/incepe un articol, iar tagu-rile sunt enervante. In rest e destul de bine. Bafta cu el :).

Link to comment
Share on other sites

Oops! Google Chrome could not connect to expertutorial.ro

O mica problema de la hoster, nu s-a mai intamplat asta. Am luat legatura cu aceasta motivand ca s-a mutat "data center-ul" din Botosani la Bucuresti.

S-a rezolvat si totul merge brici, chiar mai bine ca inainte.

Multumesc anticipat pentru pareri si sfaturi.

Link to comment
Share on other sites

majoritatea tutorialelor mi se par mediocre...ca si cele de pe videotut.

asptept un tutorial in care se ne invatati cum sa respiram..ca poate nu stim!

Asta e pararea ta ca probabil articolele care le am eu pe site tu le sti deja dar nu uita ca sunt multi altii care nu stiu nici macar sa faca un folder. Placerea este de partea mea sa fac si astfel de tutoriale pentru cei care inca nu stiu unele lucruri.

Ai ceva impotriva ?

Link to comment
Share on other sites

Mie mi se pare interesant

:)

Am aceasi parere ca si a lui Gecko,ai putea sa faci titlurile macar cu bold,arata mult mai bine si iese in evidenta.

In legatura cu tema,mie mi se pare ok:),butoanele la fel...

Bravo !

In urma parerilor si sfaturilor voastre am decis sa facem ceva modificari.

Revin cu un reply indata ce terminam modificarile.

Multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

Ca fiecare la un moment dat te plictisesti de template-ul blogului, imi puteti recomanda altceva sau sa incerc sa mai modific la asta, voi ce ziceti ?

Intervin: Inca un site in derulare, de asta ce ziceti ? Vreau sa-i gasesc un template corespunzator dar nu stiu, ceva idei ?:D

Tu nu esti in stare sa iti optimizezi calumea ExperTutorial - Tutoriale video HD in romana si oferi servicii "SEO" altor oameni ?

Well...thats just stupid

Edited by Vlachs
Link to comment
Share on other sites

http://expertutorial.ro/wp-content/uploads/avatars/1/1327201479-bpfull.jpg

http://expertutorial.ro/wp-content/uploads/avatars/2/1328099557-bpfull.jpg

Scoate bre avatarele, ce saracia ... e PlayBoy sau site de tutoriale. Si sunt prea multe culori acolo.

Si aici, specifica distributia de linux, ca nu toate "ie la fel".

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Tu nu esti in stare sa iti optimizezi calumea ExperTutorial - Tutoriale video HD in romana si oferi servicii "SEO" altor oameni ?

Well...thats just stupid

Alooo, nu ofer servicii SEO, am pus un template doar si un cuprins fictiv pentru a vedea cum se vede in pagina.

Inca nu am scris serviciile ce am sa le ofer.

Edited by matz9101
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...