Jump to content
black_death_c4t

ia tableta neamule

Recommended Posts

Nu e nicio paguba ,probabil cu atat le cumpara ei ,poate chiar mai jos.

eu lucrez la unii dintre competitorii lor...nu are nimeni margine atat de mare incat sa le ia cu 300 ron si sa le vanda cu 1500 cat este pretul unei tablete de genul ala.

o sa fie intradevar o pierdere dar sper sa le onoreze cel putin pe cele platite deja cu toate ca normal ar fi sa le livreze pe toate.

si emag si altex au livrat tot cand au dat fail...doar produsele cu pret zero nu se livreaza.

Link to comment
Share on other sites

wtf.... se pare ca cei de la domo au nou website fail...

tableta allview la doar 320lei! > Tableta Allview City Life 7`` 8GB white, 4 ore, 250 ore stand-by | Domo

//

cel mai probabil cei de la domo vor trimite 3-4 tablete dupa care vor spune ca stocul s-a epuizat (bisnitarii de tab probabil ca vor primi un sut in boase din partea celor de la domo)

//

=))

Link to comment
Share on other sites

A input lumea sa zica ca au primit mail prin care comanda este anulata:

"Stimate Domnule ********,

Va multumim pentru faptul ca ati comandat de la noi , insa , din pacate, va informez ca din cauza unei erori a sistemului prin care pretul tabletei a fost preluat de la un telefon nokia 210 , suntem obligati sa anulam toate comenzile pentru acest produs.

Multumim pentru intelegere!

"

De pe pagina de facebook Domo: https://www.facebook.com/DomoOnline

Link to comment
Share on other sites

Eu deja am primit tabletele, cand m-am trezit si m-am dus sa ma cac era unu la usa si batea insistent, cand am deschis usa mi-a zis ca e de la domo si mi-a adus tabletele si a zis sa le pun repede pe okazii si la varu pe site si sa le vand cu 12..13 milioane,

E clara treaba, a fost o greseala si nu o sa primeasca nimeni nimic, ce tot va agitati pe aici, era prea frumos ca sa fie adevarat (de obicei c-am asa e)

Cumparai 10-15 tablete, pe vindeai ( ca te ajuta varu ) iti cumparai un ford din 2000 cu 200k de kilometri si dadeai pe el doar 50 de milioane, de restu te duceai la munte in predeal cu prietenii apoi cu banii ramasi treceai prin centru vechi pe la dristor kebab ... si cand te trezeai era ora 12 si aia de la domo dadeau comunicat de presa ca a fost o eroare :)))

Link to comment
Share on other sites

cei care le-au achitat in avans o sa primeasca urmatorul mesaj:

"Stimate client, din cauza unei erori a sistemului, produsul comandat Tableta Samsung T311 a fost afisat eronat, motiv pentru care suntem nevoiti sa anulam toate comenzile. Contravaloarea achitata in avans va fi deblocata in cel mai scurt timp. Multumim pentru intelegere. Echipa MultaMuie.ro" :))

L.E. a mai fost cineva in situatia sa plateasca online, si astfel sa ii oblige sa livreze produsul? ceva articole de lege?

Edited by vasile.dickulescu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...