Jump to content
CODEX

18 ani si ms RST !

Recommended Posts

Da azi fac 18 ani La muti ani mie !

Desi nu am obiceiul acesta de a imi zice la multi ani sau a deschide un topic doar ca lumea sa stie ca e ziua mea sa ma dau mare sau ceva totusi am zis ca deschid acest topic pentru a mai scrie ceva in plus pe langa doar ca am 18 ani .

De ce ms RST ? Sa va povestesc ( poate nu va intereseaza dar..va spun )

Inainte jucam cstrike non stop 24/24 h am dat de photshop apoi am jucat conquiztador ..duceam o viata online plictisitoare si fara rost sa zic asa . Dar am dat de RST

am venit aici pentru cqkiller ..am stat am analizat situatia si am vazut ca nu e pentru oricine

Am inceput sa citesc tutoriale si sa invat din ce in ce mai mult . Si de aici am inceput alta viata online =))) .. care ma ajutat la ceva pana la urma .

De ce ms ? Ms ca m-ati ajutat cand am avut nevoie si ca mi-ati explicat de fiecare data ..

Ms lokipaki pentru ca mi-ai explicat de nushcate ori faza aia cu google si redirectu pentru a fura hi5uri sau ceva de genu prin xss

Ms lu nemessis pentru ca a fost un om serios si de fiecare data a zis ca daca cineva incalca regulamentul sau ma injura pot apela la el..

is multi dar iei imi sar acum in minte din amintiriile din trecut =))

Asa ca numa bineee maaaaaa si tineti-o tot asa si chiar mai bine :*

Va tzuk :*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...