Jump to content
sevex

Incredibil!!! Domenii la un usd (dolar-$)

Recommended Posts

Asa...

Astazi am dat de o surpriza ca sa-i zic asa.Un prieten care e blogger mi-a dat de dimineata un link cu un articol Domeniu .com .net .org .info la numai 1 dolar ! | De Toate ! Am ramas uimit... Apoi mi-am luat si eu domeniu la 3 lei :D A fost gata pe loc, inregistrat.

Tot ce trebuie sa faceti dati search acolo cu numele pe care il vreti dupa ce va alegeti dati continue dupaia no thanks si dupa zice ceva de un ticket .Bati "DOLLARDOMAIN" apoi completati blablabla si va alegeti metoda de plata.Eu am platit direct cu cardul si dupa ce am dat submit mi-au aparut datele de logare!

bafta!

Link to comment
Share on other sites

Nu am bani deloc.. si as vrea sa deschid un proiect.. care doreste sa ma ajute, eventual poate ma ajuta sa cumpere el un domeniu sa facem proiectul, sa-mi dea PM sa-i spun.

- daca tot e oferta limitata, profitati de ea !

Si oferta cred ca e limitata, eu ziceam de contul meu PayPal ca e limitat, dar poti plati direct cu cardul fara PayPal+Ca iti da 20 de mb si 1000 mb banda :)

Link to comment
Share on other sites

M? se poate întâpla ceva dac? scriu acolo num?rul de card? :D

Sau m? poate împrumuta ?i pe mine cineva 1$, cei care a?i mai cump?rat? Eu n-am card ?i ai mei sunt pleca?i din localitate ?i o sunai pe maic?-mea ?i zis? s? m? interesez dac? se poate întâpla ceva când bag num?rul de card acolo. :-))

Zis? ceva ?i de codul IBAN... Habar n-am... :|

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...