Jump to content
Nytro

30.000 de membri

Recommended Posts

Zi de sarbatoare, RST a "implinit" astazi 30.000 de membri.

Speram ca acesti 30.000 de membri inseamna de fapt "putin si bine" si nu "mult si prost" si speram ca acest numar sa creasca cat mai mult, sa apara noi membrii, dar care sa faca si ceva treaba, nu sa stea numai pe la Offtopic, Pranks, si prin Cosul de gunoi...

La cat mai multi membri RST! :)

Edited by Nytro
Link to comment
Share on other sites

Ok nu vreau sa par rautacios dar pentru ca suntem multi si pentru ca vrem sa scriem corect, ca sa nu dam exemple negative fac o corectie:

-o greseala: i si ii in diferite substantive. de exemplu membri si membrii.

in marea majoritate a cazurilor, ii se foloseste doar cand accentuam! membrii au facut aia, prietenii sunt cu mine, baietii au venit la polivalenta, etc. Exceptie fac cuvinte care deja au ii la plural - copii - cand accentuam zicem copiii au facut treaba mare. adica 3 de i

Asadar, corect este: avem 30000 membri, etc.

Stiu ca OP nu se va supara:)

la mai mare!

Link to comment
Share on other sites

reikoku: n-ai lucrat in presa sa stii cum e sa scrii repede si sa-ti iei pule a doua zi, pana cand incepi sa te duci la servici in ideea ca stai la rand la pule. Asa se invata gramatica vietii!

Ne-am adunat acum 30000 sa iesim in strada. Sa dam jos presedintia si sa-l ridicam pe Kw3 presedinte si Nytro prim ministru. Vom scoate al treilea imn al Romaniei! Vom candida toti 30000 pentru Survivor si-i vom bate pe mofturosii aia care vor mancare. Vom vom voma vo plm am uitat...

PS viata la 40 grade bate filmu.

Link to comment
Share on other sites

La multi ani RST!

Cu toate ca, am o sugestie :)

Sunt convins ca exista useri care stiu sa faca multe lucruri, insa nu vor sa posteze.

Asa ca, cei care au 0 posturi, merita sa ramana fara conturi, adica sterse, asa mai respira si baza de date SQL. :)

O noua tema ceva ? :)

Sunt convins ca sunt cativa useri de stiu sa faca asta :)

Link to comment
Share on other sites

La multi ani RST!

Cu toate ca, am o sugestie :)

Sunt convins ca exista useri care stiu sa faca multe lucruri, insa nu vor sa posteze.

Asa ca, cei care au 0 posturi, merita sa ramana fara conturi, adica sterse, asa mai respira si baza de date SQL. :)

O noua tema ceva ? :)

Sunt convins ca sunt cativa useri de stiu sa faca asta :)

aoleu, uitandu-ma la memberlist asta inseamna ca raman approx 18% din useri (1650) cu cel putin un post (eventual si ala banat - nu ma mai uit la minim 2)

Acu am aflat ca-s pe locul 4 la postit :) lol. Chiar, Nytro, uita-te si tu acolo: daca mai zici 2 vorbe il ajungi pe Neme!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...