Jump to content
Guest Nemessis

Anunt pentru moderatori | Cautam moderatori

Recommended Posts

Guest Nemessis

Moderatorii sunt rugati sa verifice cat mai des rubrica RST Market pentru a sterge si aproba noile topicuri.

Intre timp mai cautam cateva persoane de incredere ce se pot ocupa de moderarea RST Market. Postati aici si veti fi alesi de kw3.

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Sunt sigur ca majoritatea persoanelor care au aplicat nu au citit regulamentul, si cu siguranta o vor face chiar in acest moment, citind acest mesaj.

Sa speram ca vor fi postari decente la RST Market.

De adaugat in regulament: Moderatorii sa verifice domeniile care sunt la vanzare, pentru a vedea daca acestea sunt existente si au valabilitatea precizata de vanzator.

E o problema destul de serioasa cu domeniile .ro de la rotld, ele fiind date spre utilizate inainte de plata, putand fi utilizate timp de una-doua luni.

Edited by Park
Link to comment
Share on other sites

Vreau si eu sa ajut! Daca vreti sa ma acceptati dat-mi pm sau vorbim pe mess.

In legatura cu :

6. Nu aveti voie sa puneti la vanzare produsele cumparate de la ceilalti traderi de pe RST.

ar fi mai ok:

6.Aveti voie sa puneti la vanzare produsele cumparate de la ceilalti traderi de pe RST, doar daca aveti acordul lor.

O idee doar... (am cumparat un tricou, m-am plictisit de el si vreau sa il vand, de ce sa nu am voie...?).

:-BD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...