Jump to content
DarkSkill

Pentru Admins.

Recommended Posts

Salut,am observat ca in aceasta comunitate se injura cam mult,asa ar trebui sa arate o comunitate civilizata? Am vazut si admin care injura,in loc ca el sa faca ordine el continua,rusine, este o comunitate frumoasa pacat ca multi o strica.

Edited by DarkSkill
Link to comment
Share on other sites

gata mai,nu mai faceti offtopic degeaba.in legatura cu ce ai spus, se pedepseste injuratul in mare parte, mai ales cand se trezeste vreunul fara motiv sa bage niste injuraturi de-ti vine sa-ti pice parul din nas.un "pula mea" este permis deoarece este expresie uzuala si in vorbirea curenta(asta e,n-ai ce face).daca vezi ca injura careva fara motiv bine intemeiat, da click pe report si semnaleaza.in schimb daca vine un newb care zice o prostie mai mare decat religia in sine, merita toate pulele in gura si scapa si cu fata curata.

Link to comment
Share on other sites

un "pula mea" este permis deoarece este expresie uzuala si in vorbirea curenta(asta e,n-ai ce face).daca vezi ca injura careva fara motiv bine intemeiat, da click pe report si semnaleaza.in schimb daca vine un newb care zice o prostie mai mare decat religia in sine, merita toate pulele in gura si scapa si cu fata curata.

Mai mult decat atat, expresia "in pula mea" da o nota personala si plina de naduf raspunsului, pe cand (de exemplu ) "in pula calului" este mult mai impersonala. Asadar, sustin cu tarie folosirea expresiei "in pula mea", decat a mult mai impersonalei "in pula calului" sau a altor deviatii "intelectuale" pe aceeasi tema =))

PS : In nota mesajului de mai sus, cele mai adecvate replay-uri ar fi ceva de genul : "da-te in pula mea, esti tare" si nu "esti tare, in pula calului"

Link to comment
Share on other sites

@DarkSkill, aici nu suntem la scoala :P

:)) Ha..la mine la scoala e cam ca pe-aci:))

Exprimare libera, ating si rup poarta sensibila, un stil vulgar, brutal in direct... rst in efect :)

Iar o dai cu rime, a?:>

De ce mereu sunt membrii noi, cei care vor sa schimbe treburile pe aici? Nu-ti convine, Alt+F4. Plus ca scrie si-n regulament legat de injuraturi.

Link to comment
Share on other sites

@DarkSkill ma, forumul asta rezista asa de mai mult timp decat forumurile alea pline de manelisti si cocalari ce stiu sa joace cantar straic si se pricep de minute in fotosop de pe care vii tu!

cum a zis si demisec, marsi ma inapoi pe alea de la forumgratuit si taci in pula mea, si fa acolo legile, nu esti nici primul nici ultimul ratat ce incearca sa schimbe ceva pe aici din primul post!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...