Jump to content
Surge

Surge

Recommended Posts

Asa, cum ziceam in titlu, eu sunt Surge(duh!!), am 22 de ani si sunt fata...da ai citit bine am zis ca sunt FATA, pt cei care nu au aflat inca ce e specimenul mai sus numit here's a hint.

Ma descurc cu: javascript, sql, html, css, c (still learning).

Sisteme de operare: Windows xp, Windows 7, Windows Server 2008 R2, Ubuntu 11.04, MacOS.

Daca esti o persoana de sex feminin te poti astepta la urmatoarele: o droaie de copilasi vor dori sa se puna bine cu tine pentru ca sunt niste labari infecti, tu te vei simti flatata, Nemessis va veni si iti va trage o mare injuratura dupa care iti va da ban permanent doar ca sa ramana atarnatorii cu coaiele umflate. Dupa cum spuneam mai sus, aici se fac discriminari de tot felul inclusiv sexiste.

Pentu tancii amatori, va spun ca nu sunt pedofila si nu ma impresioneaza complimentele voastre.

Cu toate acestea femeile care arata bine sunt binevenite
La amendamentul asta ma incadrez, am 47 de kg si cupa D la sutien, si nu, nu va dau poze, bugger off.

Mi-am facut cont pe RST, pentru ca vreau sa imi aprofundez cunostintele in materie de calculatoare si din cat am citit pana acum, cred ca am ce invata de aici.

Asa ca va salut si o sa incerc sa contribui in mod pozitiv la forum.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bun venit!

Din câte îmi dau seama ai citit rstcenter.com ?i înainte de a crea contul. Cei care fac flame(scandal) vor avea de pierdut pe termen lung, adic? vor lua warnuri/ban pân? la urm?.

Ignor?-i pentru c? media de vârst? nu este foarte ridicat?, undeva la 16-17 ani.

Facultate de profil? sau cum de e?ti pasionat? de calculatoare? (zic asta pentru c? de obicei fetele nu sunt foarte interesate de domeniu).

?edere pl?cut?!

înainte de "pentru" f?r? virgul?. :)

Link to comment
Share on other sites

- am zis ca sunt FATA

- Ma descurc cu: javascript, sql, html, css, c (still learning).

- Sisteme de operare: Windows xp, Windows 7, Windows Server 2008 R2, Ubuntu 11.04, MacOS.

- La amendamentul asta ma incadrez, am 47 de kg si cupa D la sutien

begxe.png

Bine ai venit, ?edere pl?cut?.

Link to comment
Share on other sites

@Flubber: Legile fizicii nu sunt atat de fragile incat sa poata fi dereglate de un cromozom x in plus.

Fara pene sau alte artificii.

OT:

Prezenta unui cromozom X in plus la nivel celular este caracterizat ca mutatie. Spuneam si eu...

Anyway, bine ai venit si nu inteleg de ce esti atat de tare in gura, tot ce o sa-ti iei e flame.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...