Jump to content
Zatarra

La Multi Ani pyth0n3

Recommended Posts

Va mul?umesc, La multi ani tuturor celor c?rora nu am avut ocazia sa le urez , in special celor din luna Mai ?i ?ie Begood (Nu am creat o lista cu nume dar e valabil pentru to?i cei care citesc)

Mda a mai trecut un an ,sau întîmplat multe lucruri "Life on the Road", "Discovering Society","Loneliness","Human stupidity","Up and Down" and so on.

De multe ori am jucat ultima carte cu riscuri extreme , de multe ori am fost Up ?i de multe ori am fost Down.

Am în?eles c? pentru a ob?ine ceva mai întîi trebuie sa meri?i cu adev?rat acest lucru.

"There are no shortcuts in life"

Tot ce se întîmpl? este rezultatul ac?iunilor anterioare iar dac? ai ajuns unde e?ti este pentru ca ai ales sa devii ceea ce e?ti

Cu cat ajungi mai departe cu atît trebuie sa depui mai mult efort ca sa nu ri?ti întoarcerea înapoi.

Am în?eles ca societatea nu este un lucru sigur iar multi tr?iesc intro realitate pe care o voi denumi "fake reality" (fiind o realitate simulata în asa fel încît majoritatea nu î?i dau seama ca e doar un truc ).

"You can do anything you set your mind to!" (Trebuie doar sa ?tii sa p?strezi ceea ce ob?ii dac? nu, începi iar de la cap?t )

"The world keeps turning"

Edited by pyth0n3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...