Jump to content
Nytro

Membri V.I.P.

Recommended Posts

Am inceput sa facem putina ordine pe aici. Unul din lucrurile importante a fost sa alegem niste membri mai importanti si sa ii promovam la rangul de V.I.P.

Am ales in functie de posturile fiecaruia, de ce impresie ne-au creat acesti membri. Nu sunt neaparat membri cu 1000 de post-uri, nu e important numarul de posturi, dar aceste persoane, cel putin momentan ne-au demonstrat ca sunt mai speciale si ca merita ceva in plus.

Desigur, cunoastem cat de cat aceste persoane, am discutat cu ele si stim de ce sunt capabile.

Aceste persoane sunt:

- Andrei - Andrewboy

- unu_1234567

- tex

- tromfil

- Synthesis

- Birkoff

- tdxev

- Cheater

- denjacker (daemien)

Runda 2, noi membri VIP:

- 3348399

- Zatarra

- ZeroCold

Runda 3:

- Xander

- wildchild

Asteptam si de la restul posturi de calitate si va puteti trezi ca si ei, mai curand sau mai tarziu ca sunteti VIP.

Pe langa accesul la "VIP Area", zona privata unde au acces doar membri VIP, vor mai avea sprijinul nostru si al persoanelor care stiu ce e respectul in orice probleme ar intampina. Desigur, rangul este si un titlu onorific.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ce ar trebui mai exact sa arat, sa fiu membru vip, stiu ca am avut in trecut antecedente cu tine, dar daca ar trebui sa arat ceva,eu consider ca am aratat...si voi mai arata,mai mult prefer sa discut cu oamenii in PM decat sa fac posturi aiurea, doar sa am cat mai multe.

Deci te poti uita peste ale mele sa imi zici daca ma incadrez?:) Poti sa-mi dai si o nota, chiar te rog.

Problema e ca desi intru pe forum si fac posturi, nu am luat neaparat legatura cu cineva anume din staff sa port o discutie despre ceva anume sa ma cunoasca.Desi pot spune ca mi-am facut anumiti amici foarte de treaba, chiar si moderatori pe chat.

Link to comment
Share on other sites

Pe tine inca nu te cunoastem, nu stim prea multe despre tine. Nu ma intereseaza acele confliente, asa si cu tromfil am avut un mic conflict ieri, si uite, acum e VIP.

Posteaza, nu conteaza unde, astfel ne vom da seama de modul in care gabdesti. Apoi mai conteaza si cunostintele, mi-ai dat un program facut de tine, poate ai mai multe, poate ai scris articole, posteaza-le si vom vedea ce stii, altfel nu avem de unde.

Promovarea la VIP nu se face asa, fortat. Te vei trezi intr-o zi ca esti VIP, nu stam sa discutam daca vei fi sau nu. Momentan cred ca lista ramane aceasta, insa membri noi pot adera in fiecare zi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...