Jump to content
Insidious

LaLeagane atac la adresa RTS.

Recommended Posts

Salut, se pare ca domnul cosmin, este mai increzut in puterile lui ca niciodata. Cu noua firma de succesuri, se pare ca-si permite sa atace rst , si nu este singurul post. Chiar el acum 1 saptamana, a scris intr-un topic, ca problemele cu floodul , care spunea ca rst le creaza , o sa se rezolve in cel mai scurt timp, si o sa faca o reclamatie la politie. Poza mai jos, numai bine. http://imageshack.us/photo/my-images/685/csmx.png/

Edited by Insidious
Link to comment
Share on other sites

Salut, se pare ca domnul cosmin, este mai increzut in puterile lui ca niciodata. Cu noua firma de succesuri, se pare ca-si permite sa atace rts , si nu este singurul post. Chiar el acum 1 saptamana, a scris intr-un topic, ca problemele cu floodul , care spunea ca rts le creaza , o sa se rezolve in cel mai scurt timp, si o sa faca o reclamatie la politie. Poza mai jos, numai bine. http://imageshack.us/photo/my-images/685/csmx.png/

De unde dracu' ai aparut ma? Nici macar numele forumului, pe care zilele astea te-ai inregistrat, nu-l stii...

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa va razbunati pentru mine, eu doar am atras atentia, cum toata lumea stie ca au rupt colaborarea cu gameszone, totodata, a si spus ca flood-urile vor inceta, deoarece xservers le ofere protectie mai avansata decat gz. Daca vreti, revin cu multe alte printuri , in care domnul mare si tare, scandeaza numele RST , spunand ca floodurile provin de la membri aceste comunitati. Dc am ales sa scriu aici? pentru ca i-am atras atentia sa nu mai spune lucruri murdare despre voi , ca stie ce s-a intamplat in trecut, si a zis sa-mi vad de treaba , ca hostul din beci al celor de la gameszone s-a terminat, a venit vremea celor "grei" , citez.

Link to comment
Share on other sites

Este adevarat ca multi sunt in perioada pubertatii si nu i-ar duce mintea mai mult decat la un flood insa membri care au capul pe umeri au lucruri mai bune de facut decat sa tina jos un forum de counter-strike.

Daca odata aveai vreme sa te distrezi, acuma multi muncesc pe branci si nu le mai arde sa faca glume proaste copiilor cu cosuri pe fata.

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa va razbunati pentru mine, eu doar am atras atentia, cum toata lumea stie ca au rupt colaborarea cu gameszone, totodata, a si spus ca flood-urile vor inceta, deoarece xservers le ofere protectie mai avansata decat gz. Daca vreti, revin cu multe alte printuri , in care domnul mare si tare, scandeaza numele RST , spunand ca floodurile provin de la membri aceste comunitati. Dc am ales sa scriu aici? pentru ca i-am atras atentia sa nu mai spune lucruri murdare despre voi , ca stie ce s-a intamplat in trecut, si a zis sa-mi vad de treaba , ca hostul din beci al celor de la gameszone s-a terminat, a venit vremea celor "grei" , citez.

Sa vedem pozele !

Link to comment
Share on other sites

LOL ; Check this out :


gm_dizzy: spide
gm_dizzy: am luat ban lol
gm_dizzy: cica fac spread la virusi
Snoop: nus tiu frate, eu nu tiam testat programele
Snoop: *nu stiu
gm_dizzy: pai
gm_dizzy: doamne dar cum sa pun virusi
gm_dizzy: ...
gm_dizzy: astia is chiar bolnavi..
gm_dizzy:
Snoop: daca era vrun virus pe acolo....
gm_dizzy: pe naiba era
gm_dizzy: adica eu is virusat??
gm_dizzy: eu leam dat ce no mai vazut si mai am multe ce nu o vazut nici 1
gm_dizzy: dar lasa asea
gm_dizzy: ai pic eu
Snoop: si crezi ca ce rezolvi daca ai pici ?
gm_dizzy: le arat ce copii is
gm_dizzy: si cine e hacker de carton

hacing.png

Edited by Maximus
sorry for my epic fail
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...