Jump to content
JohnyCNAM

Unde va petreceti revelionul?

Recommended Posts

@Roby4kill : Sper ca nu vorbesti serios pentru mine un revelion ca asta ar fii de tot cacatul mai bine borasc :))

Dap, in mare parte chiar asta mi-sa intamplat. Eram si unpic racit si nu prea aveam chef de nimic asa ca am stat si am ascultat muzica cu berea in fata :)) Pe la vreo 4 noaptea au venit cativa pe la mine dupacare pe la vreo 7 am iesit putin.

Oricum, nu se va mai intampla si anul asta.

Link to comment
Share on other sites

Normal ca sunt gelos.

Eu nu am o prietena(provider de net) cu viteza asa buna ca a lui deci nu ma pot uita online:))

Ma multumesc sa descarc un 3gp de 2 Mb si sunt cel mai fericit labar...aa....adica om.

Ma copii... va inteleg ca sunteti frustrati dar n-am ce sa va fac. Eu zic ca nu e tarziu nici pt voi sa mai iesiti un pic prin oras si gasiti voi o fata macar pt sarbatori. Curaj ca nu musca :)

Link to comment
Share on other sites

Ma copii... va inteleg ca sunteti frustrati dar n-am ce sa va fac. Eu zic ca nu e tarziu nici pt voi sa mai iesiti un pic prin oras si gasiti voi o fata macar pt sarbatori. Curaj ca nu musca :)

Da-mi tu niste exemple de fete care ar fi dispuse sa iasa cu mine:))

Poate o fac pe una fericita de revelion si in nici un caz aceea nu va fi Nick's Hand

Da-mi PM.:))

Link to comment
Share on other sites

Cu vechii prieteni.

Unu din prietenii mei are un restaurant si il facem acolo. Suntem 12 persoane care ne ocupam de organizare. Ne cunoastem intre noi de peste 7 ani.

Capacitatea restaurantului e de 60 de persoane.

Cei ce vor sa vina platesc 70 RON, inclusiv noi.

Eu cu 2 prieteni ne ocupam de bautura.

Trei fete si un tip se ocupa de mancare.

O tipa se ocupa de ornamente.

O tipa tine evidenta cheltuielilor.

Restul impreuna cu cativa angajati se ocupa de bucatarie.

Am mai facut asta si acum 2 ani si a iesit super :D. Au fost fix 60 de persoane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...