Jump to content
xanderloco

Fa lejer 90 $ pe luna cu 4 ore pe zi de munca.

Recommended Posts

Pe scurt Megatypers este un site care te plateste sa completezi coduri (captcha)...

http://www.megatypers.com

Cum plateste??

in imagine de ex vedeti A4F4F .. tastati acel cod apare altul si tot asa ( depinde de voi cat lucrati si cat castigati) ( de la ora 20:00 pana la 00:00 plateste cel mai bine.. 1.35$ pe 1000 coduri tastate)

Plata se face la 3$ Paypal ( http://www.paypal.com pentru cont) - Plateste automat in fiecare luni daca ati depasti pragul de 3$

Eu pe ora fac 0.80 centi. si cu un calcul simplu.. : Lucrez 3-4 ore. 3.20$ x 7 zile = 22 dolari. ( suma frumusica pe saptamana) 22 x 4 saptamani = 88 dolari pe luna .

Multi o sa intrebe...PLATESTE???

Chiar ASTAZI am scos banutii.( am lucrat superficial sa vad daca plateste)

Dovada atasata

http://imageshack.us/photo/my-images/560/sdfsdfll.png/

Nu va alarmati daca vedeti anuntul acela cu ALL WEBMONEY REQUESTS... nu va speriati.. doar ne anunta ca platile in webmoney au fost blocate.

Toate is bune si frumoase doar ca e si o mica problema te poti inregistra doar cu cod de invitatie...

Coduri pentru inregistrare:

1KDF

1KDG

1KDH

1KDI

1KDJ

1KDK

1KDL

1KDM

1KDN

1KDP

NECESITA : RABDARE + TIMP + RABDARE.

Edited by xanderloco
Link to comment
Share on other sites

Cor3Quad. gasesteti de treaba.. Fa-ti tu post separat . cer adminului sa stearga reply-ul lui

El a postat ce a cerut lumea ( invitation code ).

Daca ai tu coduri de invitatie da-ti frumos edit la prima postare si pune-le acolo MARE cu ROSU ca sa nu mai chitaie lumea ca nu au invitation codes!

Link to comment
Share on other sites

Mda. Atunci inchideti topicul asta daca vine altu si profita de munca altuia. Ca nu-i vad rostul asa. Pai ce fac eu imbogatesc pe altii? Le-am pus.. dar vad ca postul lui inca e valabil.

Ii imbogatesti de nu mai poti, sa vorbit deja mult pe subiectul asta, si nu scoti 90$/luna lejer si alte cacaturi, imparte castraveti si morcovi in alta parte

Link to comment
Share on other sites

Mda.. e un forum de hacking la ce sa ma astept.. macar nu ma risc pt 0.80$ pe ora. Alte metode.. necesita poate cunostinte intr-un anumit domeniu.. sau poate investitii.. Asta poate face oricine. Va respect parerile insa unii se multumesc si cu atat. In 3-4 luni de munca "de jos" poti sa investesti in ceva mult mai profitabil. Dar poate nu toti gandesc ca mine.

Aceasta metoda necesita : Rabdare + Timp + Rabdare.

Daca voi aveti alte metode va invit sa le faceti publice nu sa le tineti pt voi. Eu m-am uitat pe acest forum si nu am vazut nimic concret. Nu inteleg de unde atata ironie.. si scepticism printre unii. Cat despre aluzia la filipinezi.. nu dau nici cu sapa.. nici nu sunt hamal pt 0.80$ , stau in fata unui PC si tastez.

Edited by xanderloco
Link to comment
Share on other sites

Mda.. e un forum de hacking la ce sa ma astept.. macar nu ma risc pt 0.80$ pe ora. Alte metode.. necesita poate cunostinte intr-un anumit domeniu.. sau poate investitii.. Asta poate face oricine. Va respect parerile insa unii se multumesc si cu atat. In 3-4 luni de munca "de jos" poti sa investesti in ceva mult mai profitabil. Dar poate nu toti gandesc ca mine.

Aceasta metoda necesita : Rabdare + Timp + Rabdare.

Daca voi aveti alte metode va invit sa le faceti publice nu sa le tineti pt voi. Eu m-am uitat pe acest forum si nu am vazut nimic concret. Nu inteleg de unde atata ironie.. si scepticism printre unii.

De ce naiba ar imparti cineva cu tine metodele lui de a face bani, e logic ca daca o metoda iti aduce bani nu o dai si la altii decat daca tu nu vrei sa te ocupi de ea.
Link to comment
Share on other sites

De ce naiba ar imparti cineva cu tine metodele lui de a face bani, e logic ca daca o metoda iti aduce bani nu o dai si la altii decat daca tu nu vrei sa te ocupi de ea.

Nu caut nici un fel de discutie in contradictoriu. Dar o impart deoarece stiu doar eu cat m-am strofocat pt a gasi o metoda prin care sa incep de jos. Si in general romanu' cand vede pe altcineva ca vine cu o idee.. are 2 idei din start

1. Vrea sa faca bani de pe urma noastra

2. "Cine l-a pacalit ca face atatia bani? se poate si mai bine"

Dar aceasta metoda.. nu e ceva de genu.. nu zi la altul ca fac eu mai putin.. NU NU si NU.. nu impart cu nimeni munca mea, doar ideea. Si e valabil pt cei care sunt dispusi.. nu oblig pe nimeni.. doar am prezentat o opurtunitate de a face Bani .. legita. Cand o sa-mi demonstrezi ca e SCAM sau ca nu faci cat am zis ca se poate face atunci eu cer personal banarea de pe acest forum.

Edited by xanderloco
Link to comment
Share on other sites

Coaie , ma speriati cat de saraci sunteti . Chiar am ramas uimit .

*Daca e cineva care ii este foame atat de tare incat ar recurge la asemenea metode ca sa isi potoleasca foamea , il rog sa ma contacteze sa-i virez ceva bani in cont .

*Oferta supusa unor termene si conditii .

Ps : raman socat pe zi ce trece , sa-mi bag pula in viata mea , in ce tara de "eroi" traiesc .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...