Jump to content
io.kent

Respectele mele membrilor, rstforums....

Recommended Posts

Am, sa va duc, lipsa, din 2006, tot mam invartit printre voi, schimband mereu pseudonimurile, ati fost si inca sunteti o parte din mine, mam atasat foarte mult de voi, dar odata ajuns la 35 de ani, si gandind putin spre binele meu, cred ca a venit si timpul retrageri mele, pot sa zic acum, ca sunt unu dintre ce-i mai vechi useri, si mereu am fost alaturi de RsT..

am observat foarte multe ori, la postari, incercati sa articulati, useri, va rog, incurajati, si demonstrati respect celor, ce incearca sa aduca ceva comunitatii, celor care au buna vointa..

Va doresc tot, binele din lume, si sper sa fiti asa cum vam cunoscut, nu va schimbati in persoane potente, si daca stitii tineti pentru voi, ca capacitatea mentala, apartine omenirii, ganditiva, de multe ori inainte sa faceti o prostie..

Nu scriu mai mult ca devine plictisitor...

Respectele mele tuturor, Ramaneti cu bine familia !!

-------------------------------------------------!

Rog un admin sa mute threadul la cos, de gunoi !!

Azi inplinesc 35 de ani !!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

pensionare fericita. io.kent e un om de mare caracter iar personal sun convins ca dupa 1-2 saptamani o sa revina pe forum!

kent e unul din cei de la care astia mai tineri chiar au ce invata. cum ii place el sa zica suflet de golan si vorba de preot :))

Edited by j1ll2013
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...