Jump to content
code0110

Salut

Recommended Posts

Nume:-----.-----

Vârst?: 16 ani frumosi

Judet/Localitate:localhost/home

Nick: c0de0110

ID Y!M:c0de0110@yahu.com

De unde ai aflat de rst:Revelatie divina.

Cunostinte:html,php,css,c++,MySQL.

Nivel:Incepator cu tangente spre mediu.

Descriere de FOARTE mare cocalar, ca oricare alta care respecta modelul ala de "metinar" si "cauntar straicar".

Link to comment
Share on other sites

Descriere de FOARTE mare cocalar, ca oricare alta care respecta modelul ala de "metinar" si "cauntar straicar".

Nu te mai baga in fiecare topic de "Bine ati venit". Cei care scriu asa probabil ca respecta modelul pus aici.

https://rstforums.com/forum/28420-interviu-bine-ati-venit.rst

Daca tot ti-am dat link-ul citeste si tu si ai sa imi dai dreptate.

Link to comment
Share on other sites

Nenea,nu cred ca esti in masura sa ma critici pe mine de la primul topic,avand in vedere ca nu ma cunosti deloc.

Pe viitor eu zic sa iti iei o bere si sa astepti sa vezi ce are omul in cap.

stai linisit ca Matt e prost fara masura asa face cu toata lumea .. injura isi bate joc, ma mira faptul ca nu te-a injurat.

Link to comment
Share on other sites

stai linisit ca Matt e prost fara masura asa face cu toata lumea .. injura isi bate joc, ma mira faptul ca nu te-a injurat.

Darkjmenar te rog sa te abtii de la a mai face comentarii asupra mea.Ai demonstrat cat esti de idiot.Nu iti ajunge? Pentru off-topic ai sectiune speciala , nu mai cauta anturaj cu mine ca n-am chef sa raspund la toti ratatii.

Link to comment
Share on other sites

Darkjmenar te rog sa te abtii de la a mai face comentarii asupra mea.Ai demonstrat cat esti de idiot.Nu iti ajunge? Pentru off-topic ai sectiune speciala , nu mai cauta anturaj cu mine ca n-am chef sa raspund la toti ratatii.

Ba Ponta pe forumul asta stii doar sa dai copy paste si sa injuri lumea! ca tine am cu ziua la sapa! sunt satul peste cap, o sa ma tin de capu tau ca ai prea mult tupeu si iti bati joc de lume fara rost.

Link to comment
Share on other sites

Ba Ponta pe forumul asta stii doar sa dai copy paste si sa injuri lumea! ca tine am cu ziua la sapa! sunt satul peste cap, o sa ma tin de capu tau ca ai prea mult tupeu si iti bati joc de lume fara rost.

"ca tine am cu ziua la sapa" Asta ti-o poti pune la semnatura sa nu o repeti mereu.. Apoi daca tot vrei sa tii ceva tine-ma de pula. :))

Link to comment
Share on other sites

Nenea,nu cred ca esti in masura sa ma critici pe mine de la primul topic,avand in vedere ca nu ma cunosti deloc.

Pe viitor eu zic sa iti iei o bere si sa astepti sa vezi ce are omul in cap.

On topic: salut!

Off topic: @BLODAS666 ce ti-a spart mufa :)). Elegant, cu bun simt si corect scris in limba romana. Asa da, parca sa ne tot placa.

Link to comment
Share on other sites

"ca tine am cu ziua la sapa" Asta ti-o poti pune la semnatura sa nu o repeti mereu.. Apoi daca tot vrei sa tii ceva tine-ma de pula. :))

sa te tina ma-ta cand imi suge pula :)))

ba boschetarule nu te pun cu mine ca iti faci reclama proasta stai in banca ta prostule si invata sa comunici.

Edited by d4rkm4nx99
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...