Jump to content
Emotanu

Caut virus agresiv

Recommended Posts

Salut, am si eu o mare rugaminte si presupun ca aici poate voi gasi ceea ce caut

am nevoie de un virus ce poate omora un calculator chiar si in sensul de a il arde , ce se poate mai periculos deoarece vreau sa omor un calculator in timp fara sa se stie de ce!

nu ma prea pricep cu virusii dar presupun ca ati inteles ideea

multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Salut, am si eu o mare rugaminte si presupun ca aici poate voi gasi ceea ce caut

am nevoie de un virus ce poate omora un calculator chiar si in sensul de a il arde , ce se poate mai periculos deoarece vreau sa omor un calculator in timp fara sa se stie de ce!

nu ma prea pricep cu virusii dar presupun ca ati inteles ideea

multumesc!

natural born killers !

Link to comment
Share on other sites

Caut virus agresiv

Cauta-l.....

Da' pina-l gasesti , pune-i un balon cu apa deasupra procului si " uita-l " acolo.....ulterior da-i de lucru compului sa mearga la maxim , si cind se incalzeste balonu , apa iese , si va uda nu numai procu ci si alte componente....dupa asta vezi ce zice proprietaru....daca-ti dã o bere cu toporu , e OK , ti-a reusit virusu :D:D

Edited by valtro
Link to comment
Share on other sites

1. ii bagi un rat

2. vezi ce placa de baza are

3. downloadezi o versiune oficiala a bios-ului pt placa victime-i

4. cauti un "tool" de windows care scrie biosul din windows

5. modifici bios-ul cu un editor specializat si il scrii (daca poti din win)

sanse foarte mici, si

6. sarma ghimpata

Link to comment
Share on other sites

Salut, am si eu o mare rugaminte si presupun ca aici poate voi gasi ceea ce caut

am nevoie de un virus ce poate omora un calculator chiar si in sensul de a il arde , ce se poate mai periculos deoarece vreau sa omor un calculator in timp fara sa se stie de ce!

nu ma prea pricep cu virusii dar presupun ca ati inteles ideea

multumesc!

- eu cred ca OP a vazut filmul cu "Live Free or Die Hard" cu hackerii si se gandeste la calculatoare sarind in aer si omorand hackeri. Nici nu stie cum sa-si curete calculatorul (poate???) de virusi, sa instaleze o retea de la A-Z, sau sa configure un firewall, si ii trebuie virusi.

Link to comment
Share on other sites

Te inseli! Ar fi un virus ce ar afecta direct buzunarul propitarului.In princiupiu,daca-mi dai un soft-ist bun sa-i arat calea si locul ce trebuie atacat,vom putea comstrui asa ceva.Este adevarat ca numai o parte din calculatoare,dotate cu anumite componente,vor fi afectate si acelea vor fi si cele mai scumpe.

Link to comment
Share on other sites

Cauta-l.....

Da' pina-l gasesti , pune-i un balon cu apa deasupra procului si " uita-l " acolo.....ulterior da-i de lucru compului sa mearga la maxim , si cind se incalzeste balonu , apa iese , si va uda nu numai procu ci si alte componente....dupa asta vezi ce zice proprietaru....daca-ti dã o bere cu toporu , e OK , ti-a reusit virusu :D:D

Cea mai origina idee , votez pt valtro , de ce atata asteptare ?? Balon , apa , procesor la maxim ... ai de viata mea , dai cooler jos de pe procesor scoti procesoru , indoi pinii sau ii rupi si la multi ani ca azim maine e 2011.

Link to comment
Share on other sites

Urmeaza pasi

1.Mergi frumos la magazin(nu iti baga mana in nas, poartate frumos)

2.Iti ei o bricheta(vezi sa nu te arzi)

3.Dupa ce ei bircheta mergi la benzinarie si ei banzina intr-o canistra

4.Bravooo, ai ajuns acasa. Pana acum te-ai descurcat. Esti baiat destept:))

5.Te ei cu calculatorul de mana(de maus)

6.Aruncati benizina pe voi

7.Va dati foc(cu bircheta)

8.Bravoo

Concluzie: Am scapat lumea de un virus

Enjoy:))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...