Jump to content
loki

probleme

Recommended Posts

e numai la mine sau dupa cataclismu de weekend au aparut niste probleme ale motorasului forumului?

- posturile uneori intarzie sa apara, cele noi dintr-un topic apar abia dupa cateva refreshuri

- mod: daca mut un topic in alta categorie ramane agatat in locul initial pentru un timp.

Nu sterg cookie, nu le-am sters de un an!

Link to comment
Share on other sites

era deci de la cache-ul browserului... pun pariu ca toti cu probleme foloseau firefox... care are niste probleme cu cookie-urile si cu cache-ul... si mai trebuie sterse din cand in cand (cam 1 data pe luna) altfel apar tot felul de probleme cudate (nu doar aici ci pe unde umbla fiecare mai des)

daca problema se repeta (si posibil sa se repete) clear cache si scapati de problema...

Link to comment
Share on other sites

inca o problema, nu deschid alt topic. Mi s-a intamplat de cateva ori la copy paste chiar din .txt: DISPAR ENTERURILE. Un exemplu si aici: http://rstcenter.com/forum/22645-camere-de-supraveghere.rst#post147908 unde tipu nu s-a obosit sa dea edit. Se repara prin inlocuirea manuala. Faza mi se intampla cam de o saptamana-doua.

Si mie mi se intampla, dar am modificat din user CP, la Message Editor Interface, "Enhanced Interface" si s-a rezolvat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...