Jump to content
sese

Imi place sa sug pula lui 1337

Recommended Posts

WOOOOW Acuma o sa aveti fani,tricouri cu bidoanele vostre pe el,o sa aveti copii caer o sa viseze sa fie ca voi,gagici,ingenuncheati NASA,Google.....TOT

Sunteti mai ceva ca Justin Beaver......i JUST MIGHT jerck off , seeing how 1337 u are...

Damn care mi se alatura la creeare unui fansite/blog/ pt.astia

:X

Link to comment
Share on other sites

WOOOOW Acuma o sa aveti fani,tricouri cu bidoanele vostre pe el,o sa aveti copii caer o sa viseze sa fie ca voi,gagici,ingenuncheati NASA,Google.....TOT

Sunteti mai ceva ca Justin Beaver......i JUST MIGHT jerck off , seeing how 1337 u are...

Damn care mi se alatura la creeare unui fansite/blog/ pt.astia

:X

Link to comment
Share on other sites

1. 1336 a vrut sa fim chit ,dar nu a reusit sa imi fure si el parola ... sad but true .... Asa ca am postat asta in speranta de al face multumit ,in spearanta de al face sa creada totusi ca nu e 1336 ci 1337 si in speranta de al face sa creada(2) ca a reusit si el sa imi sparga parola ...

2. De cand am facut misto de 1337 si i-am schimbat parola am primit 3 pmuri (nu dau nume ca sa nu ii fac de ras) care imi cereau sa le explic o metoda de " spargere a parolelor" unu dintre ei chiar rugandu-ma sa sparg idu nush'cui .La rstu asta nou de care am tot auzit nu s-ar putea implementa un test la inregistrare ?

Anticipat ,betivul vostru care e prost cand bea,sese

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...