Jump to content
Guest expl0iter

Imaginile care au revoltat peste 1 miliard de oameni.

Recommended Posts

:-j SI asa sunt TOTI la fel, MAI SUNT SI MULTI, video-uri de genu imi creeaza o stare de cacat, fata de toti din acea rasa, chit ca nu toti sunt la fel...

Dar luand in considerare peste 50%... nici nu prea ma mai intereseaza de restu... daca ar fi victima unui atac in masa.

Link to comment
Share on other sites

Sonny: "ar trebui calcati cu 1 km/h cu un tanc" :)):))

Insa daca revin la subiect, da, astia-s animalele, dupa ce a vazut ca a calcat-o cu roata din fata, nu mai zic s-o ia si s-o duca la spital, insa macar s-o ia s-o dea la o parte si sa-si vada de drumul lui, nu, el trebuie sa mearga si cu roata din spate peste ea. Al doilea animal care trece peste ea de parca ar fi mers peste o cirpa.

O sa-i judece Dumnezeu pe lumea de apoi.

Uitati-va la reactia mamei, aproape ca incepi si tu a plange

Link to comment
Share on other sites

am o dilema, nu inteleg de ce ii numiti oameni, sunt doar niste cacati bipezi cu degetul mare opozabil in rest nu au nimic in comun cu umanitatea, ai nevoie de ratiune si sentimente ca sa fi om iar astia trec pe langa ea si nu se opresc nici vazand ca isi misca bratele in agonie, semn ca inca e in viata

Link to comment
Share on other sites

"Aceasta societate este grav bolnava", a spus un chinez, in timp ce alti conationali pun lipsa de reactie a martorilor pe seama unui alt caz, in care un barbat a fost pus sub acuzare, dupa ce a sarit sa ajute o femeie in varsta care a cazut. Se pare ca acesta a incalcat o regula guvernamentala privind interventia in caz de accident si a fost obligat sa plateasca o parte din costurile spitalizarii.

Cred ca asta rezuma totul foarte bine. Cum poti sustine ca esti un popor civilizat cand se intampla astfel de lucruri?

Link to comment
Share on other sites

comentam noi, comentam, dar daca am fi in pielea celui care a calcat cu masina un copil cati dintre noi ar fugi si cati dintre noi s-ar opri si ar lua copilul ala sa il duca la un spital?s-ar putea ca printre cei ce comenteaza sa fie si oameni care ar fugi, adica ar face exact lucrul pe care il critica in momentul asta.de spus poate spune oricine multe, dar cand esti pus in fata faptului e mai greu.

Link to comment
Share on other sites

"Aceasta societate este grav bolnava", a spus un chinez, in timp ce alti conationali pun lipsa de reactie a martorilor pe seama unui alt caz, in care un barbat a fost pus sub acuzare, dupa ce a sarit sa ajute o femeie in varsta care a cazut. Se pare ca acesta a incalcat o regula guvernamentala privind interventia in caz de accident si a fost obligat sa plateasca o parte din costurile spitalizarii.

Guvern de rahat. Nu ai voie s? salvezi un suflet pentru c? a?a s-au gandit niste bosorogi? Sa le iau logica-n pul? :)

Link to comment
Share on other sites

Mi-am futut ziua uitandu-ma la clipul asta. Nu prea ai cum sa comentezi chestile astea, insa iti pun niste intrebari tulburatoare. Daca pic pe jos ... oare ma ridica cineva ?

cred ca de ridicat te mai ridica ori popa ori vreun hot care iti scormoneste prin buzunare sa vada ce poate fura.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...