Jump to content
M4T3!

Mult prea extrem/ ireal!

Recommended Posts

It's all abot precision, and with precision comes confidence!

Cand ai precizie, increderea vine automat :)

Rusi sunt recunoscuti pentru actele de teribilism.. eu practic parkour de vre-o 5-6 ani, si putin freerun doar de distractie...

La noi in Romania nu e chiar asa, doar copii idioti incep sa se urce pe cladiri sa vada cum e, chiar daca nu stiu face nimic, si nu stiu cum sa se protejeze.

Am jucat si eu in cateva filmulete in care sar de pe o cladire pe alta (asta e cacat), si va spun ca desi pe cealalta cladire era 1,30m de saltea, bureti si etc si distanta nu era prea mare, imi batea inima in piept de ma zguduia...

P.S: Copiii fara minte nu va mai apucati sa faceti ceea ce nu puteti stapanii pentru ca ajungeti jos, si de acolo nu va mai ridicati ;)

Link to comment
Share on other sites

Pe la sfarsit, face tractiuni..atarnat de macara :o..la inaltimea aia e..de 50 de ori mai grea decat "pe pamant" (h=30cm).

Hm...asta e mai extremist: "de ce sa fac scheme la 5 m inaltime si daca cad sa raman caricatura? mai bine ma joc la 100 m si daca ma scap.."Aaaaammiiiiiiiin!" "

Eu as vrea macar sa nu ma ia ameteala la inaltimile alea...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...