Jump to content
GarryOne

Domenii GRATUIT .com .net .org ...

Recommended Posts

Login

This account is currently closed.

We're sorry, but unfortunately the account you are trying to access is closed.

If you would like information on why this account has been closed, or would like to reopen this account and restore access to the Web site(s), please feel free to contact our Customer Support department at 1-800-428-3170, Mon-Fri from 6:00am to 5:30pm (Pacific time).

If you would like to contact our Customer Support department, please email: billing-help@hs-support.homestead-inc.com

Contact us to reopen your account now, and we would be happy to waive the $20.00 reopen fee.

*Please note: The reopen fee cannot be waived for closures due to chargeback.

Thank you for your patience.

Ce s-a intamplat ?

Link to comment
Share on other sites

Ce s-a intamplat ?

De aia ca ai bagat card-ul dintr-o tara, si profilul din alta tara, sau cardul era ceva in neregula cu el.

Dar chiar nu va inteleg, daca nu aveti card, ia-l in plm pe al unui prieten/frate/coleg.... ca nu se intampla nimic, nu va ia nimic de pe cont... Ce pula mea va tot ofticati cu carduri de pe net/proxy-uri, normal ca o sa va baneze.

Am si mentionat in topic, bagati datele voastre reale cu exceptia numelui, adresei a telefonului, ca restul nu-s importante, si merge brici.

Link to comment
Share on other sites

Daca te uiti pe Intuit program terms - FAQs - America Get Your Business Online program. scrie ca ii doar pentru US. Dupa aceea va mirati ca apare Romania in nu stiu ce raporte ca facem cea mai mare frauda informatica si alte chestii. Si ce ii culmea ca se ajunge la asta pentru un domeniu care costa 10$ pe an adica 3 pachete de tigari sau 2 shaorme etc. Si se mira adevaratii hackeri ca apar cot la cot cu ciorditorii carduri prin presa. Daca ajungeti sa cautati cc-uri false pentru 10$ dar prin fata blocului va laudati ce mari hackeri ati ajuns atunci vai de voi.

Edited by quantum
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Card Number ... de la 4 pana la 9 :)

ON: Mi-am creat si eu un domeniu si functioneaza calumea :)

Mersi !

// Care stie vreun free hosting mai bun ? inafara de 000webhost si hi2 sau alte c*caturi !

Edited by akkiliON
Link to comment
Share on other sites

Card Number ... de la 4 pana la 9 :)

ON: Mi-am creat si eu un domeniu si functioneaza calumea :)

Mersi !

// Care stie vreun free hosting mai bun ? inafara de 000webhost si hi2 sau alte c*caturi !

000webhost e super bun, nu stiu ce nu-ti place la el.

Link to comment
Share on other sites

Confirm si eu metoda! Merge bine daca o folositi exact cum zice Garry. Mi-au blocat si mie 2 conturi dupa ce le-am schimbat ns-urile, dar la al 3-lea am folosit card real, ip real si nume/adrese fictionale din romania si merge si acum de alaltaieri. +rep Garry

Link to comment
Share on other sites

Confirm si eu metoda! Merge bine daca o folositi exact cum zice Garry. Mi-au blocat si mie 2 conturi dupa ce le-am schimbat ns-urile, dar la al 3-lea am folosit card real, ip real si nume/adrese fictionale din romania si merge si acum de alaltaieri. +rep Garry

Un om care m-a inteles in sfarsit. Exact asa trebuie sa faceti si ceilalti, daca vreti sa va mearga. Bravo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...