Jump to content
carlosbh

carlosbh + GIVEAWAY licente scrapebox, senuke xcr, xrumer 12.0.5 elite

Recommended Posts

Bine v-am gasit rst. Eu sunt carlos, am 25 de ani si ma ocup de servicii seo. Cochetez cu securitatea informatica dar nu pot sa spun ca stiu mai mult decat informatii de baza despre cum sa ma protejez ca utilizator de calculator. Imi place rst si vreau sa fac parte din el pe termen lung. Consider ca va pot ajuta si ca ma puteti ajuta si voi pe mine.

Cred ca cel mai bun start pentru a ma integra rapid in comunitate este sa contribui cu ceva scump, cautat si util asa ca m-am inspirat de la baiatul de ieri care a dat o licenta steam. La ora 23:00 voi da un pachet de licente originale lifetime pentru scrapebox, senuke xcr si xrumer 7.7.45 elite unuia dintre cei care vor lasa aici un comentariu cu un numar intre 1 si 100. Cel mai apropiat numar va fi tras la tombola folosind random.org si va castiga toate acele licente. Voi inregistra generarea acelui numar si o voi pune pe forum.

Orice taxa lunara ceruta pentru soft (cum e la xrumer) o platiti voi catre producatori. Downloadul programelor il veti face de pe siteul lor original.

Licentele le am si eu gratis de aici: (nu e reclama - ownerul a renuntat la acel site de o gramada de timp)

UPDATE: https://rstforums.com/forum/79656-basic-social-engineering-cu-userii-rst-4-fun-search-engine-optimization-trafic.rst

Eu le-am folosit cateva luni dar am renuntat la ele. Xrumer nu am stiut niciodata cum sa il configurez ca sa am randament maxim.

ps: Am gresit versiunea din titlu pt xrumer. Va rog sa il editati.

Edited by carlosbh
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...