Jump to content
Nytro

Downgrade

Recommended Posts

Salut,

In urma problemelor cu vBulletin 5 am decis sa revenim la vechiul forum.

Intre timp vom lucra la noua versiune si cand va fi totul gata o vom lansa.

Momentan ne bagam toti pula in vBulletin si in jegul lor. Toata muia din lume.

Daca aveti probleme, postati aici.

Have fun!

Link to comment
Share on other sites

Muie ba, nici acum nu va convine, nu aveam cum sa portez datele de pe noua platforma aici, au o alta structura interna a bazei de date.

Lasa-l asa maestre, e prefect! Il facem pe asta si aducem imbunatatiri mai bine. Decat versiunea aia alfa ..

Si restul, nu va mai plangeti ca muierile. Au incercat baietii sa faca ceva si au platit si gramada de bani pe licenta. Ca nu a mers, asta nu e vina lor.

Link to comment
Share on other sites

Lasa-l asa maestre, e prefect! Il facem pe asta si aducem imbunatatiri mai bine. Decat versiunea aia alfa ..

Si restul, nu va mai plangeti ca muierile. Au incercat baietii sa faca ceva si au platit si gramada de bani pe licenta. Ca nu a mers, asta nu e vina lor.

Daca tot nu merge bine, macar se pot lua banii inapoi ?

Link to comment
Share on other sites

Think twice before buying vBulletin 5 Connect. - vBulletin Community Forum

I want a refund - vBulletin Community Forum

Nu cred c? o sa ias? vreodat? ceva bun din el. Va fi ca Vista si W8 pentru Microsoft, o sa observe c? nu a ie?it bine ?i o s? lanseze o versiune nou?, mai bun?. Cred c? e mai bine s? p?str?m 4-ule ?i s? încerca?i s? ob?ine?i un refund. Oricum, nu e decizia mea, dac? sunte?i de p?rere c? o s? ias? ceva bun din versiunea 5, p?stra?i-o.

PS: Cum scria ?i in primul link dat de mine, greu se ob?ine un refund, dar merit? încercat.

Also:

Edited by bcman
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...