Jump to content
gigaevil

Eliminare off-topic forum

Recommended Posts

Sesizez ca in forumumu(sectiunea) off-topic sunt 75.000 de posturi dupa acel forum cel mai mare este de 15.000.

Intrucat multi useri creaza posturi inutile(parerea mea) in acel forum as propune sa se stearga forumu(sectiunea) off-topic.

Argumentul meu este ca e variatia foarte mare intre sectiunea(offtopic) si altele importante

Link to comment
Share on other sites

Si topicul ala despre "Nikola Tesla" unde ar mai putea fi discutat? Ti se pare ca este inutil? Acel subiect este un exemplu printre alte subiecte "bune" care se incadreaza perfect la off-topic!

RST e wikipedia??

Nu se vor muta ca vor citi sectiunile... astazi cel mai activ a fost Tesla

Link to comment
Share on other sites

Sunt împotriva acestei m?suri. Chiar dac? rar postez acolo consider c? e un loc bun unde userii se pot desc?rca. Sau pur ?i simplu posta lucruri care nu se incadreaz? altundeva.

Ar fi fost mai bun un pool. Cred c? po?i edita ?i pune.

Nu mai merge.

De ce nu as posta pe softpedia? sau alte forumuri de socializare mai mult.

Majoritatea userilor profita de acest lucru.

Link to comment
Share on other sites

Te sustin dar degeaba ca vine Nytro, si zice ca ii place lui off topicul , fara el nu traieste si de asta nu are rost sa mai discutam.

Am facut thread tot pe aceasta tematica dar a fost sters probabil , nu il mai gasesc.

O sa se adune vreo 2-4 pagini de posturi daca nu o sa il inchida cineva, scz gigaevil.

Link to comment
Share on other sites

Te sustin dar degeaba ca vine Nytro, si zice ca ii place lui off topicul , fara el nu traieste si de asta nu are rost sa mai discutam.

Am facut thread tot pe aceasta tematica dar a fost sters probabil , nu il mai gasesc.

O sa se adune vreo 2-4 pagini de posturi daca nu o sa il inchida cineva, scz gigaevil.

Facem presiuni.

Link to comment
Share on other sites

Nu mai merge.

De ce nu as posta pe softpedia? sau alte forumuri de socializare mai mult.

Majoritatea userilor profita de acest lucru.

Socializare trebuie sa existe si intre noi. Nu suntem tocmai roboti.

Daca s-ar putea pune cateva restrictii cu privire la offtopic ar fi destul de ok... nu de alta dar iar vad topicuri de genul "Ce rasa de caine sa cumpar?". Sau "am bani si as vrea sa-mi iau masina.. dar nu stiu de care" sau draq stie... topicuri despre picioare de iepure sau rahat...

Link to comment
Share on other sites

Bai gigap***i n-ai nici o luna de cand esti pe forum, ai 100 de posturi si tu vrei sa faci aici reforma. Off-topic trebuie sa fie pe orice forum acolo se incadreaza subiectele care nu pot fi discutate in alta parte. Nu mai veni tu cu idei de astea tampite ca nu le baga nimeni in seama. Parerea mea e ca in schimb poti sa ne faci o felatie..

Link to comment
Share on other sites

Desi as sustine ideea stiu ca nu va avea loc, de aceea propun o metoda de stergere definitiva a unui topic creat (fara sa fie mutat la gunoi, numarul de threaduri sa fie -1 si numarul de posturi sa fie -cate s-au discutat in acel topic, respectiv alte retusuri) si pentru stergere sa se ocupe un admin ceva, sau mai multi, care stau mai bine cu timpul.

Oricum vorbim degeaba, nu se va lua nici o masura.Am propus si eu multe modificari si tot degeaba..

Link to comment
Share on other sites

Nu te sustin,nu mai dau detalii ca iar iau ban ca zic un adevar.

HA:)) S-a dus cu libertatea de exprimare, huh?

si ce daca are o luna, face cate vreo 20 de posturi pe zi si toate de calitate, chiar il respect. N-ai de ce sa-l injuri, nu el a venit cu ideea, el doar a sustinut

Cand ai multe posturi de calitate inseamna ca te duce capu' si esti activ.

Cand ai putina vechime pe forum, inseamna ca nu prea cunosti mersul treburilor, deci sugestiile tale sunt cam fara rost.

Deci gigaevil, bravo, te duce capul, dar e prea devreme pentru tine, si prea tarziu pentru forum, sa vii cu idei de schimbari mari.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...