Jump to content
MaNulicaUser

Show off your SpeedTest.Net Result!

Recommended Posts

sall All.

Ca tot suntem la Off topic haideti sa aratam CE viteza avem la internet. (Show off your SpeedTest.Net Result!)

Am sa incep eu.

Dar va rog nu postati imagini de pe net.

Eu am sa pun ce am prins eu cel mai mult, Viteza care o sa o vedeti este prinsa pe un net. de viteza mare care tine servere:

1 server de wow

6 de cs 1.6

si un site cu filme online.

Am aces la acel internet si il folosesc si eu.

1279089291.png

Link to comment
Share on other sites

Tex fa doar ce team rugat nu cometa aiurea acest port!!! eu doar vam rugati sa facem ceva fun astazi nu m-am laudat nicidecum ca ce tare sunt eu! hai cu poza!

Nu e vorba de lauda, nu ai inteles ce vreau sa-ti spun. Fai un test pe un server in afara, nu in Europa unde ISP-ul tau are gramada de peer-uri. Tu in serverul de test ai 4 milisecunde, este logic ca nu te lovesti de nicio limitare ce tine de tcp window. Mai mult, acel server este tot al RDS-ului, deci, testul facut de tine nu este concludent.

Si foloseste sfanta virgula, ca deasta s-a inventat. Si vezi ca te bate DATA aia de la imaginile tale, sunt de 1 an facute acele speedtest-uri.

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

deci jur ca eram sigur ca cineva o sa comenteze aiurea postul acesta, din cate am si spus ca nu este de astazi speedtestul tot nu intelegi ce spun. pune naibi o poza cu ce viteza ai prins si gata, de ce m-as duce sa faq speedtestul afara cand toti puteti sa alegeti o regiune aproape de voi.

Eu eram curios si sunt ce viteze prinde lumea de prin tara..

Link to comment
Share on other sites

deci jur ca eram sigur ca cineva o sa comenteze aiurea postul acesta, din cate am si spus ca nu este de astazi speedtestul tot nu intelegi ce spun. pune naibi o poza cu ce viteza ai prins si gata, de ce m-as duce sa faq speedtestul afara cand toti puteti sa alegeti o regiune aproape de voi.

Eu eram curios si sunt ce viteze prinde lumea de prin tara..

Ma tu esti prost, ti-a explicat omul de ce nu e valabil testul facut de tine, ce dracu, ai nevoie de desene sa intelegi?

Link to comment
Share on other sites

Ce pm primesc de la Manulica asta cu titlul noob:

pt ce plm injuri tu acolo ma? carei farmecu pune poza si taci daca nu stai dracu cill in banca ta. ca nu ma inteeseaza parereile tale. doar poza ta .

Acum sa inteleaga si el:

1735826851.png

1735832629.png

Serverele sunt alese aiurea doar ca sa ii demonstrez ceva + am un stick de la clicknet pe laptop de asta merge nasol

Link to comment
Share on other sites

@MaNulicaUser: Ba tu ne zici noua sa nu comentam aiurea ? Comentam ce si cum vrem, aici este o discutie publica, nu e la tine in sufragerie. Mai injuri si omul ala pe privat. Are aproape 2000 de post-uri aici si intrii tu sa-l injuri, limbric mic. Ban 5 zile pentru vocabular de tomberon. Si citeste ceva de networking, ca nu musca.

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Hmm, ceva nu e inregula la mine cu uploadul in extern, bine ca am vazut pregatindu-ma sa postez.

1735865489.png

...trebuie sa il iau de urechi pe provider ca nu se poate asa ceva.... :(

//le: mda...e de la traficul pe care il fac aplicatiile de pe serverul meu constant in extern ;))

Edited by Cheater
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...