Jump to content
aelius

Get VIP+ on RST!

Recommended Posts

Daca asta e pe bune: (Desi am dubii serioase)

- Vreau access la: vip-private-section (Don't care about title,avatar,SWAG,etc.)

- Programare(VB.net, PHP, C++,bit of: C# Py), Exploiting, etc (cautati in posturile mele, gasiti activitatea + cunostinte)

- 17

Just so you know: Pare ft probabil ca asta sa fie un fel de studiu, pentru a identifica utilizatorii medii de pe forum, right?

Link to comment
Share on other sites

Ca sa nu mai existe dubii, acest thread este un pamflet si il puteti trata ca atare. Totusi, dupa cum a spus Nytro, daca credeti ca sunteti suficient de pregatiti va rog sa postati exemple concrete (link-uri, linii de cod, proiecte etc) pentru a va sustine propunerea si noi vom analiza mai departe. Multam de intelegere

Link to comment
Share on other sites

cat despre Alin esti prost de puti, iti dai cu parerea pe stomacul gol.

Vrei sa facem niste teste IQ ca sa vedem care-i mai prost dintre noi doi?.Daca m-ai intalni face to face n-ai mai comenta asa.Si mai lasa aerul asta de zeu ca nu esti tu buricul pamantului.

Edited by Alin01
Link to comment
Share on other sites

Salut,

Pamflet ca pamflet...dar unii nu inteleg ironia (probabil nici eu)...

Nu e clar ca o functie mai mare vine cu responsabilitati ? Nustiu cati sunt gata sa-si asume "riscul" asta.

Nu trebuie sa vii VIP ca sa demonstrezi ceva sau ca sa arati cat esti tu de mare si tare....stai in banca ta...rezolva ce poti, cere ajutor cand nu stii si ajuta cand esti in stare.

MORALA : Nu capeti respect daca scrie VIP la numele tau sau daca ai un avatar mai mare.

Numai Bine!

Link to comment
Share on other sites

https://rstforums.com/forum/59818-regulamentul-forumului-ro.rst

Bai baiatule,tu vezi ce scrie aici la regula numarul 1?.Fara atac la persoana sau instigare.Daca ai invatat putina informatica de-acum gata te crezi zeu?.Asta poate s-o faca oricine care toceste.Nu esti tu Albert Einstein ca sa cunosti adevarul absolut.

Inteligenta se bazeaza pe capacitatea de a vedea mai bine realitatea...iar pentru insulte nejustificate ti se pot cere daune morale.

Edited by Alin01
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...