Jump to content
Guest Nemessis

Nemessis is out - Welcome TinKode

Recommended Posts

asta e. o fi nasol pt. unii cand nu mai sunt in fata PCului unde se cred zei sa si-o ia in c*r ca orice om obisnuit, dupa care vine sa se planga pe forum ca o pi*da , desi la inceput daca ne luam dupa regulament este doar un misogin frustrat rau. frate, daca esti asa misogin, ramai cu `manuela `ta si gata. end of story. end of game.eu zic sa nu te mai plangi aiurea ca asta e viata, si zeu te crezi doar in fata PCului. in rest nu esti decat un om obisnuit, care poate ca nu merita nici mucii celui mai infect aurolac. crez ca mor de frica acum ca am spus ca-s fata. : )))))

Link to comment
Share on other sites

O sa iti simtim lipsa. In fine, nu mai dramatizez si eu ca cei care au postat inaintea mea.

Legat de Tinkode, nu va fi de capul lui, suntem o echipa si totul se va decide in echipa. Cred ca intre timp vor interveni si niste schimbari pe aici. Timpul va decide totul...

Si nu, in niciun caz RST nu o sa cada!

Link to comment
Share on other sites

Nu pot sa zic decat p*la mea. De ce atunci cand se insoara lumea trebuie sa schimbe totul in viata? L-am cunocut putin in cateva dialoguri pe Neme, parea si este un tip Ok, dar ca se duce asa... nu pot intelege.

Nu mai am chef de zis sau de scris nimic... p*la mea.

Oricum, persoana in cauza si cei de pe aici nu ma interesau pt ca erau sau nu hackeri (un hacker este sau trebuie sa fie o persoana necunoscuta, sa nu aiba nici macar un nickname), ci pt ca erau oameni cu capul pe umeri. Iar numarul persoanelor care merita atentia mea sunt cat degetele de la o mana. De restul ma doare undeva...

Succes in viata, Neme...

Link to comment
Share on other sites

Nemessis... de prea putine ori am pronuntat "numele" tinand cont de cate ori l-am auzit de cand am plecat din tara acum 5 ani pe vremea cand isi incepea "activitatea"... ai fost printre putinii din scoala veche care a avut curajul sa ramana in fata!

Esti si vei ramane o referinta in lumea hackingului romanesc..!

Bravo Nemessis!

Welcome Tink0de!

ps:morpheus

Link to comment
Share on other sites

Nu l-am cunoscut niciodata pe "Nemessis" dar am auzit doar lucruri bune despre el si cel mai important este ca el ajuta pe foarte multi si respecta pe toata lumea de pe forum, respect pt asta.

Pe "TinKode" nu l-am cunoscut dar stiu ca e unul dintre cei buni, doar de bine am auzit de el si pt asta respect !

Link to comment
Share on other sites

Chiar e ciudat ce am citit dar asta e. Multi dintre noi facem alegeri in viata, bune sau rele.

Cum spunea cineva, poate din cand in cand ai sa mai lasi vreun post cu intamplari din viata ta sau ceva de genulp sa stim ca mai traiesti, oate ne anunti si de vreun bebe... :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...