Jump to content
Guest Nemessis

Nemessis is out - Welcome TinKode

Recommended Posts

Ce sa zic...nu mai zic nimic,presimt o cadere a forumului.

Lucrul asta il cred si eu.. Nu sunt de mult pe acest forum dar cand spune-ai RST era egal cu Neme. si viceversa, dar omul a luat o hotarare care nu este foarte usoasa si trebuie sa-l intelegem. Sunt multi oameni competenti (admini) care pot avea grija de RST... Multa bafta in continuare Neme si multa sanatate....

Link to comment
Share on other sites

Capitanul paraseste barca... Cred ca imaginea lui Neme de acum e mult mai importanta moral fata de imaginea pe care ar fi avut-o daca ar ramane in continuare.

Bafta si felicitari pentru tot, retine ca viitorul e progresul si orice stationare nemotivata e un regres. Sper sa ajungi acolo unde iti doresti...

Link to comment
Share on other sites

N-as fi crezut sa se intample asta vreodata, dar toate au un inceput si un sfarsit. La un anumit moment dat in viata anumite lucruri primeaza in fata altora, in cazul de fata, familia ta.

Nu pot sa-ti spun decat mult noroc in ceea ce ti-ai propus sa realizezi in viata si , in ideea ca si ceilalti sunt de aceeasi parere cu mine, sa speram ca ai facut alegerea corecta !

Sa ne auzim cu bine !

Goodbye !

Edited by MrRip
Link to comment
Share on other sites

e doar o chestiune de timp pana cand si altii vor mai pati ce a patit nemessis. lasa ca ii trece. e aproape imposibil sa le ceri unora sa aiba empatie. doar sa le ceri, nu sa te si astepti sa aiba asa ceva.sa vezi ce injuraturi imi iau acum.......

totusi, mi-a placut felul cum si-a relatat povestea.

YouTube - ?Allan Pease - De ce barbatii nu asculta si femeile nu stiu sa se uite pe harta ro subbed??

Edited by empathy
Link to comment
Share on other sites

Dupa cum spunea si TinKode se pare ca vom avea parte de niste surprize.

Ma bucur foarte mult ca sunt inca membri din comunitate care vor sa isi intemeieze o familie.Un membru foarte vechi , un membru foarte inteligent, felicitarile mele.

O sa ramai intodeauna unul dintre întemeietorilor acestui forum. Chiar daca ai fost dur ne-ai corectat si ne-ai indrumat catre bine. Respect.

Speram ca Tinkode sa fie un al-2-lea Nemessis sa zicem asa.

Link to comment
Share on other sites

Adio chiar daca nu sunt prea vechi pe forumul asta iti stiu blogul de ceva vreme si pot sa spun ca povestile tale de viata sunt foarte puternice siarata cu adevarat o fata a lumii de astazi. Te-am considerat un zeu de prima data cand am intrat in forumul asta si eram mandru cand vedeam prin ziare RST Nemessis si stiam ca si eu apartin acelei comunitati.

Iti doresc toate cele bune , si sa nu-ti fie rusine prin alte tari ca esti rOMAN . Abia astept sa-l intalnesc pe TinKode si sa speram ca va face o treaba la fel de buna ca tine ;) bft

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...