Jump to content
aelius

Get VIP+ on RST!

Recommended Posts

Da´de ce sa ma duc ma ? Ma bag si eu .M-am bagat azi sa il deposedez pe unul de o arma .Maine ma vedeti in ziar .Poza e facuta mai de departe ca imi curgea sange din ochi .Nu e ironie 100%.

Y2nP92o.jpg?1

:))))))

Cati ani ai copile?

Bree! Asta vrea sa impresioneze pentru VIP...

Eu imi dau azi foc, maine ma vedeti la stiri!

Link to comment
Share on other sites

Daca tot a reaparut in index threadul:

  • Vreau VIP, sau orice alt rank decat member (excluzand banned), ca sa fiu mai smecher (a se citi influent). Mi-ar ridica moralul si m-as implica mai mult in comunitate.
  • Am cunostinte de Photoshop, Illustrator, Corel etc. (si ce mai tine de GFX), HTML/CSS.

Edited by Anndry
Link to comment
Share on other sites

Scuze de off, ai cunostinte "de engleza"? Daca nu spui si ca stii sa gatesti degeaba.

Iar pentru cei ce vor VIP: (asa gandesc eu) implicati-va, faceti proiecte pentru RST si apoi prezentatile si asa mai departe si nu se poate sa nu va observe cineva.

Edited by Valium
Link to comment
Share on other sites

Scuze de off, ai cunostinte "de engleza"? Daca nu spui si ca stii sa gatesti degeaba.

Implicati-va, faceti proiecte pentru RST si apoi prezentatile si asa mai departe si nu se poate sa nu va observe cineva.

Altii au scris si ma gandeam ca se pune :)). Uite, am editat boss, nu mai stiu engleza acum.

Link to comment
Share on other sites

- ca sa am access 500 si sa vad mai bine

- citesc fluent cam orice limbaj (va rog, nu intrebati de assembler) dar nu memorez sintaxa pentru ca-s un lenes. Si batran. Si amnezic :) Hardware ma descurc, surubaresc cam orice mizerie cu procesor. Is curios din fire asa ca toata ziua citesc tot felul de prostii pe net. Azi m-am apucat sa fac comparatie intre radeoane pentru minat litecoin de exemplu. Nu merita la banii mei :D

- 29 si cu-n crac in groapa

- merita o donatie modica

Si probabil topicu' e generator de flame si caterinca. Who let the trolls out? :D

Am uitat de unde-am plecat. O seara faina!

Link to comment
Share on other sites

1. Principalul motiv este pentru a ajuta oamenii (daca am cu ce), (nu stiu ce accese are VIPul (warn/delete post etc.)) + access la Sectiunea dedicata VIPurilor.

2. PHP(mid) [every day job], JAVA (begginer) ,SEO[blackhat].

3. 25.

Multumesc.

Edit2: Daca este vorba de vechime, am un cont din 2008.

Link to comment
Share on other sites

Scuze de off, ai cunostinte "de engleza"? Daca nu spui si ca stii sa gatesti degeaba.

Iar pentru cei ce vor VIP: (asa gandesc eu) implicati-va, faceti proiecte pentru RST si apoi prezentatile si asa mai departe si nu se poate sa nu va observe cineva.

Eu nu prea inteleg de ce dai sfaturi altor persoane cand tu nu ai contribuit cu nimic. Tu esti baiatul cu rsp sau ceva de genul, o posibila clona a rst-ului.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...