Jump to content
Acidripp

TINKODE a fost arestat la Timisoara (NU E GLUMA) ... ba e ... ba nu ... BA DA

Recommended Posts

Acum il vor sparge altii pe Tinkode ...

Nu va mai rade, va inghite.

Pana acum suferea pe internet, acum o sa sufere stergandu-se la gura.

Eu nu inteleg cum poti sa postezi despre puscarie fara sa-ti aduci aminte experientele de gen prin care a trecut cel pe care il ai la avatar.

Asa ca s-o lasam asa, bafta TK si speram sa iesi repede.

Link to comment
Share on other sites

video -update / inca un hacker roman sperie america - social - observator antena1

maine am examen la informatica... La facultate nu ne invata cursuri de hecher, dar poate din semestrul al ii-lea o sa am oleaca de noroc :)))))

unul dintre cei mai periculosi hackeri din lume =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Eu nu inteleg cum poti sa postezi despre puscarie fara sa-ti aduci aminte experientele de gen prin care a trecut cel pe care il ai la avatar.

Asa ca s-o lasam asa, bafta TK si speram sa iesi repede.

Ma citez:

Nu e sanatos sa doresti cuiva raul, dar sa razi pentru prostia de care a dat dovada te intinereste cu 5 ani.

Puscaria o merita hotii, criminalii si violatorii ... dar nu in ultimul rand si idiotii ;)

Asa ca eu n-am luat-o nicium ca s-o las "asa". Tu tine-i pumnii in continuare si vezi-ti de-ale tale.

Edited by Pugna
Link to comment
Share on other sites

Interesant, abia acum realizati anumite chestii si mai interesant, faptul ca unii dintre cei care il apreciau incep sa-l vorbeasca de rau.

Ma rog, ce ar trebui inteles (in mod special de abonatii forumului Club ShowOff) :

ma uitam la un documentar national.geographic.drugs.inc.part.1 si gasesc si aici aceeasi mentalitate de "dealeri"

Narrator: Chronic's not

looking to make a fortune.

He just wants to survive.

Chronic: If you're making

enough money to survive

out here of (bleep)

like this here,

then I'd rather

stay like this here,

'cause I feel like

it's not about,

it's not about the person

who makes the most money,

it's about the person

who lasts the longest.

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter

Chiar ieri se lauda unu catre mine ca are shelluri in nasa si a zis ca nu are tupeul sa dea deface. Nu i-am dat importanta ieri, dar azi:

Show Recent Messages (F3)

BUZZ!!!
Eu: HAI COAIE
[Unu de pe mess]: da
Eu: vreau sa-l cunosc pe tinkode
Eu: vreau sa ma duc si eu la jail
Eu: da-mi shellurile
[Unu de pe mess]:
Eu: alea
Eu: acum!!!1
[Unu de pe mess]: am mintit )
Eu: _)_
Eu: Era singura mea sansa sa-l cunosc
[Unu de pe mess] is typing...
[Unu de pe mess]: )

I-am editat numele ca sa nu vada toti cine e :|

Link to comment
Share on other sites

Chiar ieri se lauda unu catre mine ca are shelluri in nasa si a zis ca nu are tupeul sa dea deface. Nu i-am dat importanta ieri, dar azi:

Show Recent Messages (F3)

BUZZ!!!
Eu: HAI COAIE
[Unu de pe mess]: da
Eu: vreau sa-l cunosc pe tinkode
Eu: vreau sa ma duc si eu la jail
Eu: da-mi shellurile
[Unu de pe mess]:
Eu: alea
Eu: acum!!!1
[Unu de pe mess]: am mintit )
Eu: _)_
Eu: Era singura mea sansa sa-l cunosc
[Unu de pe mess] is typing...
[Unu de pe mess]: )

I-am editat numele ca sa nu vada toti cine e :|

hahahahahah

Link to comment
Share on other sites

Care e faza? Sunt doar credite.Aia nu stiu ce vorbesc.

"Pe canalul s?u de youtube, TinKode a postat un filmule? în care prezint? cum poate fi accesat ilegal un cont de Facebook. Vulnerabilitatea, care era valabil? în iunie 2011, când a fost postat clipul video, a fost descoperit? în colaborare cu un hacker poreclit KodRSS, membru al Romanian Security Team, o grupare de hackeri ?i crackeri români."

Ochii in 16 ca astia sunt cu geana pe RST acum. Atentie la noile conturi, staff-ule.

Oricum, le multumim pentru userii adusi din reclama lor.

EDIT

da, Razvan il cheama.

Link to comment
Share on other sites

Omu asta nu a facut nimic din ce ar fi putut sa faca, pentru ce l-au acuzat ei sunt niste copilarii, el putea sa faca milionu de euro! Bravo lui! S-a stapanit bine!

Stiu suta la suta ca va fi liber , doar ca v-a trece prin mult stres si iar va trage o sperietura. Doar ca i-am spus ceva despre prietenii lui acum cateva zile si el m-a mintit, mi-a spus ca el numai discuta cu romani, (sau cu romani care-i cunosc eu) .

Oricum dumnezeu o sa te ajute si raul o sa treaca foarte repede, pentru ca esti un om bun!

Multa bafta, si sper ca macar odata sa postezi aici cand o sa fie bine! Sper sa nu te feresti sa postezi cand vei fi liber si sa renunti la tot ce-ai facut!

Mult bafta!

O sa fie bine ba "oameni rai"!

Link to comment
Share on other sites

Ba dar alta cale nu e sa-ti demostrezi presupusul geniu decat sa te bati cu trenul? Ma rog, a obtinut ce voia, vorbeste lumea de el. Nu stiu daca se merita pretul platit.Nu-l mai martirizati ca nu e Isus Christos, mai degraba e ca unul care-si da foc singur sa atraga atentia. Sunt multi care daca isi pun ambitia cu adevarat, pot sa sparga unul din site-urile alea, problema ca nu multi sunt atrasi de modul asta de a atrage atentia.

Traim intr-o lume unde daca esti cu adevarat destept faci bani nestiut de nimeni, nu cauti sa faci pe eroul neinteles. In general eroii mor repede si rupti in cur.

Ma rog, poate are el suflet de poet dar asta e tot. O fii vorba de frustrari din copilarie...

Link to comment
Share on other sites

Unii dintre voi (wildchild, tester..), is atat de gelosi pe stirea asta cu tinkode ca nu pot dormi la noapte. Nu inteleg de ce mai explicati ceva legat de el daca nu va convine. Ignorati topicul.

gelos ca nu am fost prost ca el? si eu exploatam la inceput sisteme informatice, dar n-am sarit cu gura sa ma laud ci am tinut pentru mine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...