Jump to content
Graphik

Pasiuni comune

Recommended Posts

Sunt curios daca printre membrii RST sunt si persoane care au si alte pasiuni/hobby uri in afara de IT.

Domenii cum sunt alpinism, inot, electronica, modelism, pictura si poate chiar muzica. Pasiuni ca alcoolul, fumat iarba si sex nu se pun pt ca se stie ca juma de forum se ocupa cu asta :)) macar sa pastram aparentele si sa nu i demascam pe indivizi.

Personal, sunt un pasionat de tehnologie si ma implic in multe domenii cum ar fi electronica, mecanica, mai stric din cand in cand si cate un ceas mecanic de mana. Candva in copilarie imi placea sa desenez si sa pictez dar intr un moment de maxima maturitate mi-am zis ca trebuie sa renunt la acest hobby/pasiune pt ca nu vedeam un viitor in asta.

Link to comment
Share on other sites

Mereu ma pune in dificultate treaba cu hobyurile si pasiunile in crearea CV-ului.Nu am nici o pasiune,nu-mi place sa fac nimic.

alpinism ...da nu fac in tara ... bike offroad si pescuitul

Sunt cumva diferente intre alpinismul romanesc si cel strain?Tot niste stanci trebuie urcate pana la urma,ca o maimuta, sau ma insel?

Link to comment
Share on other sites

Imi place sa o rup tare scaldat in bere in fiecare weekend, asa-mi relaxez creierii si-mi uit gandurile grele. Plm, nu e un hobby neaparat, prinde bine si mai bun tratament nu gasesc.

P.S. @Nero4, nu vreau sa te judec, ia-ti si tu o viata. Suntem programotori/programatoare dar ce ii prea mult ii prea mult.

Edited by Aripipevant
..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...